Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak mások is,akiknek...

Vannak mások is,akiknek furcsa Osváth Zsolt?

Figyelt kérdés
Annyira előadja,hogy neki milyen boldog lett az élete, happy end stb,de nekem nagyon az jön le róla,hogy igazából lelkileg magányos,boldogtalan, mintha egyáltalán nem is találta volna meg önmagát,és a boldogságot,csak ezt adja elő. Frusztráltnak tűnik,és egyáltalán nem képes elfogadni még a legminimálisabb kritikát sem. Úgy érzem Patrik mellett sem találta meg úgy igazán a boldogságot...Azt mondja jó a kommunikációs készsége,szerintem ügyesen előadja magát sokaknak, hogy ő hú de király,boldog stb,de valamiért én átlátok rajta. Persze lehet én látom rosszul. Ti mit gondoltok róla ?
jan. 12. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Persze. Egy homokosnak eleve propagalni kell boldogsagot, azt sugallva, hogy mennyire nagyszeru dolog. Ha nem igy lenne, magat a homoszexualitast erne kritika.
jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem érdekel, nyilván még nem találta meg, hogy mi az amivel saját maga számára is érdemleges teljesítmény lenne.
jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Neked miben változik az életed, ha kapsz pár ellentétes választ?

Nekem pl. te vagy furcsa.

Olyan emberekről kérdezni, akiket nem ismersz, nem részei az életednek, eléggé alacsony szintre vall.

Inkább ezt kellene befejeznie a magyaroknak.

jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rengeteg gondja van (munkája, feladata stb.) és sokat csúsztat. Kifelé főként a tökéleteset mutatja (mint mindenki, vagy legalábbis a legtöbben, akik a neten élik az életüket nagy nyilvánosság előtt). Általában, aki túl sokat beszél arról, hogy mennyire boldog, az valójában nem az, csak vágyik rá és sóvárog utána. Akinek rendben van az élete, annak nem kell folyamatosan bizonygatnia. Ezt érzem nála is.
jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan emberekről kérdezni, akiket nem ismersz, nem részei az életednek, eléggé alacsony szintre vall.

Inkább ezt kellene befejeznie a magyaroknak."


Nem kötekedésként, de erről szól a celeb világ, a celeb élet. Az egyik fél kirakja az egész életét a facebookra, instára, tiktokra, youtube-ra akárhova, a másik fél meg figyeli, követi (már akit érdekel). A celebek éppúgy nem lennének meg követők és érdeklődés nélkül, mint fordítva. Most valakinek azért beszólni, hogy olyan iránt érdeklődik, aki nem része az életének... Hát Istenem. Akkor ne rakja ki az illető az életét a netre. Másrészt meg az embereket mindig is érdekelte mások élete, sorsa, már bőven az internet előtti korban is. Mindig is odafigyeltek a hírességekre, ismert emberekre, ettől lettek még ismertebbek, még híresebbek, még népszerűbbek. Ha mindenki csak azokkal foglalkozna, akik részei az életének, akkor a magyar lakosság háromnegyede nem jutna túl a falu szélét jelző táblán sem, még gondolatban sem. Na az lenne csak igazán az alacsony szint. Én egyáltalán nem szeretem a bulvár híreket, de attól még benyomások, impulzusok érnek felőlük. Miért ne mondhatnám el a véleményem ezekről az impulzusokról? Neked biztos nincs semmi véleményed egyik közismert emberről sem, akik nem részei az életednek? Sem politikusokról, sem énekesekről, együttesekről, sem celebekről, senkiről sem? Ettől még nem leszel alacsony szintű. Aki a kirakatban éli az életét, az vállalja, hogy másoknak lesz véleménye arról. Ennyi. Nincs ezzel semmi baj. És azzal sem, ha mást meg ez a téma érdekel.

jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Zsolti az az ember, aki előadja, hogy mennyire empatikus és kedves. Közben meg igazából nem akarja, hogy bárki más jól legyen ténylegesen, csak magát fényezi azzal, hogy sajnálatból jajjgat más fölött.


A Tóth Andi interjú tökéletes példa. Andi nagyon sok módon tudna segíteni saját magán. De nem, a társadalom változzon, mindenki gonosz vele.


Mindig azt mondom, hogy Zsolti az a barát, aki "csajszikáááám" felkiáltásokkal fogja a hajadat, ha hánysz, de nem szól, hogy an xedik piát már nem kellene meginni.

Neki nem érdeke, hogy te önellátóan jól csináld az életedet, mert ő attól jobb fényben tűnik fel, ha a bajban játsza a siratóasszonyt. Az rá jobb fényt vet, hogy mennyire empatikus.

jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jön le, hogy igazából irigy ember, ha másnak jobb, mint neki, és mindig a múltat hántorgatja fel, hogy neki ilyen meg ilyen rossz volt az élete. Ami nyilván jogos, mert szörnyű lehet ha egy ilyen érzékeny gyereket intézetbe raknak. De akkor miért nem kezelteti magát pszichológussal? A kommunikációja, kifejezése mondanivalója tényleg rengeteg emberre tud hatni, de vannak akik átlatnak rajta.. Szerintem Patrikot sem szereti annyira, mint ahogy azt elmondja. Nyilván nincs közöm az életéhez, de mégiscsak szemetszúr 1-2 dolog.
jan. 13. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Az egész ember kamu az ugy nevezet barátja nőkel van nem is meleg.Számos újság meg irta meg képek is vannak róla.
jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ő egy versengő, törtető típusnak tűnik. Elég magas az érzelmi intelligenciája és látszik, hogy az önállóságra "szakosodott". Én kedvelem az őszinte embereket, nem feltétlen kell egy bólogató Jánosnak lenni attól, hogy érzékenyebb személyiség valaki. Az, hogy most ő a szociális/személyes kapcsolatait hogy csűri-csavarja, meg milyen a stílusa az az ő dolga. Az biztos, hogy nem lehetett egyszerű a gyerekkora, de mégis elfogadta a szüleit olyannak amilyenek és megbékélt a múltjával. Ettől még ő ezt nem fogja elfelejteni, nyilván maradnak nyomai. De! Inkább sugallja valaki a pozitívitást a másik felé és adjon energiát, mintsem hogy elvegyen (pl: állandó önsajnáltatás, nekem de rossz volt meg hasonlók). Egyébként az olyan gyerekek akiknek hamar fel kell nőniük és nincs biztos hátterük, ha jól kijönnek belőle később sokkal erősebb elvek szerint élnek felnőttként.
márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!