Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elég egyszer fürdeni egy nap?

Elég egyszer fürdeni egy nap?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk éjszakás műszakból haza jövök, és reggel lezuhanyzom, kellene még este is? Akkor is, ha egésznap szinte csak aludtam?
jan. 16. 17:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
hetente egyszer elég
jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

#1:

Egy magadfajta büdös disznónak biztos. xD

jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Bőven.


Az angolok pl hetente fürdenek, szóval annyira nem írt hülyeséget az első.

jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Metionin ***** válasza:
94%
Éjszakából hazaérve mindig zuhanyoztam, aztán vagy órára mentem vagy aludni. Este indulás előtt csak akkor zuhanyoztam újra, ha napközben leizzadtam valami miatt.
jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Elég napi egyszer, sőt, még ennyi sem kell feltétlenül minden esetben, egyébként meg sok múlik azon, hogy milyen a munkád, az életmódod. Nyilván, aki fizikai munkát végez, annak naponta munka után célszerű lezuhanyozni, de például ülőmunka mellett nem biztos, hogy kell naponta.
jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Mondanám hogy én csak hetente szoktam de ez már egyre gyakrabban válik kétheti alkalomma, szóval tökéletes bovel a napi1
jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
En tavaj ota nem fürötem xD
jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
én heti 2-3-szor fürdök. Szellemi munkát végzek. Nem izzadok annyira meg. Szerintem bőven elég.
jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Én az év nagy részében naponta 1x zuhanyozom, általában este, alvás előtt. Nyáron, kánikulában viszont reggel is szoktam munka előtt, ha leizzadok éjjel. Ha olyan programom van, akkor napközben is lezuhanyzom, pl. színház, bál előtt.
jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az 1-nél több fürdés csúnyán szárítja a bőrömet, de te érzed. Ha büdös vagy, nem komfortos akkor fürödj. Volt olyan osztálytársam aki minden másnap fürdött, meg is lepett mert nem lehetett érezni rajta.
jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!