Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elég egyszer fürdeni egy nap?

Elég egyszer fürdeni egy nap?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk éjszakás műszakból haza jövök, és reggel lezuhanyzom, kellene még este is? Akkor is, ha egésznap szinte csak aludtam?
jan. 16. 17:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Nyáron nekem nem mindig. Amúgy egészségügyileg naponta se indokolt, de jobb tisztán ágyba bújni.
jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Munka után tusolok, reggel csak mosdani szoktam. De nyáron simán fürdök reggel is, illetve ha nap közben koszolódom, akkor indokolt megint, ugye.
jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Seila ***** válasza:
0%

2


Picit lehetne kulturáltan is.


"büdös sertésnek" 😝

jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

"En tavaj ota nem fürötem xD"


Minden év január 1-jén én is ezt szoktam mondani. ;-)

jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
18%

"Az angolok pl hetente fürdenek"


Ez mondjuk szimplán nem igaz.

jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy erre nincsen aranyszabály. Nyáron amikor folyamatosan izzad az ember akkor nem szégyen a napi több fürdés sem, máskor meg nem lesz baja az embernek, ha csak 2-3 naponta fürdik.


Az is kérdés mit értünk "fürdés" alatt. Lehet egy óráig ázni a kádban, fél órát a zuhany alatt. Vagy lehet egy gyors 5 perces zuhany is.


Vagy sokan attól, hogy nem állnak a zuhany alá, még tisztálkodnak, lavórban, csapban lemossák magukat, megmossák a nemi szervüket, stb.

jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Napi egynél max. akkor zuhanyzok többször, ha valamiben megizzadtam. De ezt igyekszem úgy időzíteni, hogy ha lehet, akkor az legyen a napi egy. Tehát, ha pl. ha tudom, hogy másnap reggel edzeni fogok, akkor este nem feltétlen zuhanyzok le, mert reggel úgyis fogok.
jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!