Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Be szoktak jönni a megérzéseid...

Be szoktak jönni a megérzéseid (pl. ha valaki nem szimpatikus, később kiderül róla, hogy tényleg rossz ember stb.)?

Figyelt kérdés
jan. 19. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Abból szoktam észrevenni, hogy valami nem kóser, hogy másokkal hogyan viselkedik. Számomra az az egyetlen biztos módszer és sajna ismerek is ilyet, akinél már látszódtak a "jelek".


Sokszor van hogy nem szimpi az illető, aztán kiderül, hogy jól megértjük egymást.

jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Egyetlen egyszer jött be! Az egyik barátnőm jóban lett egy csajjal, aki nekem nagyon nem volt szimpatikus, pedig amúgy okot nem nagyon adott rá. Nem szívesen voltam vele és nem is nagyon akartam vele beszélni, furcsa érzésem volt tőle. Szóvá is tette egyszer, hogy miért vagyok vele ilyen rideg, de mondtam, hogy nem lehet mindenkinek mindenki szimpatikus. Aztán mesélt róla a barátnőm, meg másoktól is ugyanazt hallottam, hogy fűvel-fával összefekszik, ha adnak neki cigit, füvet vagy valami jobb piát. Aztán saját szememmel is láttam, mentem haza este, már sötétedett, ő meg úgy csókolózott egy sráccal nyílt színen, hogy a srác már konkrétan félig levetkőztette, ki volt a melle is, meg látszott rajta, hogy be van állva.


Ez már évekkel ezelőtt volt, a csaj teljesen le van csúszva, összevissza szült gyerekeket. A barátnőmet is belevitte pár hülyeségbe, de már nem tartják a kapcsolatot szerencsére.

jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Be.
jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Mindig.
jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Náha igen, néha nem.
jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
néha igen
jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Metionin ***** válasza:
48%
Általában igen. Nem előítélet vagy ilyesmi, hanem egy fura érzés, egyfajta "vészcsengő" szól a fejemben, az esetek nagy részében kiderült, hogy suttyó az illető. Pedig ránézésre van, hogy hónapokig az ellenkezőjét mutatta.
jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Az első pillanatos szimpátia megléte vagy hiánya nagyon gyakran nem szokott bejönni.

Fél óra beszélgetés, vagy néhány nap "megfigyelés" után (pl. munkahelyen, ha látom, hogy hogyan viselkedik) viszont általában már pontos képem van az illetőről. Ezt viszont nem megérzésnek, hanem jó emberismeretnek nevezném.

jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Hans Pötterman ***** válasza:
50%
Legtöbbször igen
jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Általában igen, de van, hogy nem hallgatok rá vagy nem tudok a szituval mit kezdeni, így szívok. Ma inkább már az a "taktikám", hogy 20 lépés távolság a zemberektől, így kevésbé csalódok.
jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!