Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érezted már cikinek, hogy...

Érezted már cikinek, hogy csak te voltál beteg, pl megfázott valahol?

Figyelt kérdés

jan. 19. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért kéne? Nem direkt lettem beteg és szívesebben lennék egészséges.
jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy meetingre picit náthásan ültem be, de ott ment a légkondi és annyira száraz volt a levegő, hogy folyamatosan fuldokló köhögés jött rám. Nagyon ciki volt, egy idő után inkább ki is mentem, mert azt hittem elhányom magam. Nem szóltak amúgy érte, de nekem ciki volt.


Egy másik esetben meg az unokatesóm táncgálájára mentem és elég náthás voltam, de mindenki azt hitte, hogy sírok mert meghatódtam. Az azért volt ciki, mert valaki mindig rámnézett ilyen megértő mosollyal, meg egyszer a vállam is megsimogatta valaki, hogy nyugodjak meg, holott egyáltalán nem a műsor miatt sírtam, sőt nem is sírtam 😂

jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Kellene?
jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem ,csak akkor szoktam egy kicsit cikinek érezni , ha valamilyen előadáson vagyok , ahol csendben kell lenni.
jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Napi náthatroll.
jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!