Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek eszméletlenül unalmas az élete?

Figyelt kérdés
Ha ilyen ember vagy, írd le mi az oka.

jan. 25. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

🙋🏼‍♀️

egyedül érzem jól magam🤷🏼‍♀️

jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelen: van egy alapbetegségem, ami miatt inkább távol tartom magamat az emberektől, az ismerkedéstől. Munkahely-ügyintézés-szülők látogatása vonalon kívül nem igazán van más kapcsolódásom az emberrekkel.
jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül vagyok, se párkapcsolatom, se barátaim. Szívesen mennék mindenfelé, túrázni, múzeumba vagy csak mondjuk étterembe néha, de nincs kivel. Tudom, sokan mondják, h egyedül is lehet ezeket élvezni, de én nem tudom. Viszont brutálisan introvertált, csendes, nehezen ismerkedő fajta vagyok. Meg hát akinek senkije nincs, abban biztos komoly hiba van. Ráadásul unalmas az életem, nincs is miről beszélgetnem, így még nehezebb az ismerkedés. 35 évesen szánalmas élet az ilyen, de ez van.
jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!


Nekem is brutál unalmas az életem. Ugyanazt tudom elmondani magamról mint a hármas válaszoló. Nagyon vágyok programokra, de évek óta nincs kivel mennem sehova. Már gyomorgörcsöm van a tavasztól, hogy még inkább érezni fogom a magányt.

A munkahelyen utálom a hétfőket, mert mindig kérdezik milyen volt a hétvégém, meg mesélik ki hol volt, én meg sosem tudok semmit mondani.

jan. 25. 22:33
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok erre még rátenni, nekem már lassan igényem sincs arra, hogy bármit is csináljak. Azokat a dolgokat is unom, amikbe régen menekültem, hogy ne kelljen azon gondolkozzak, hogy nincsenek barátaim, egzisztenciám, családom, ... .


Ugyanakkor nem értelek titeket, ha ennyire vágytok arra, hogy legyen valakitek akivel lehet menni szórakozni, akkor miért nem kerestek egy hasonlóan magányos, extrovertált pasit/nőt és léptek vele véd- és dacszövetségre?

jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

#5 az extrovertált emberek nem magányosak, nekik van életük.

A kapcsolat pedig nálam úgy működik, h nagyon régen is iszonyat nehezen ismerkedtem. Aztán telt múlt az idő és annyira elmagányosodtam, h már nem nagyon tudok beszélgetni senkivel. Konkrétan nem tudom mit mondjak, ha valakivel nem munka, hanem magán témában beszélek. Emellé jön az önbizalomhiány és talán depresszió is, elég szomorkás, talán energiavámpír ember is lettem, ami totál ellehetetleníti a kapcsolat építést nálam. Nem fog ez már változni, amíg élek.


#3

jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mintha olyan könnyű lenne ismerkedni...

Annyi emberben csalódtam, hogy nekem már nincs kedvem újra ehhez.

A főiskolás barátnőim hiányoznak nagyon, de hát eltelt az idő, nekik már más életük van. Az a normális ahogy ők élnek.

jan. 25. 22:55
 8/16 A kérdező kommentje:

#6: Úristen de ismerős!

Nekem sincs semmi témám sajnos annyira unalmasan élek.

jan. 25. 22:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Dettó!

Egy ideig közösségben dolgoztam, ahol felmondtam és most már homeoffice 100%ban, annyit nem kommunikálok, mint régen. Itthon a szüleimmel elbeszélgetek, de kb ennyi. Senki mással, ismerkedni nem tudok, félénk vagyok, csendes, ha valakivel beszélgetnem kell csak erőlködés az egész. Szívesen mennék én is programokra, még volt bakancslistám is régen, hogy hova szeretnék eljutni, de egyedül egyrészt félek, másrészt szoronganék, hogy kb mindenki mással van én meg, mint egy f@sz ott àllnék magamban, egyszerűen nem élvezném. Párkapcsolatom nincs, ugye itt is már problémás vagyok eleve, hogy alig beszélek, nem vagyok tapasztalt, szóval veszett ügy az egész. Csak azt veszem majd észre, hogy itt vegetálok évek óta, aztán elmúlik felettem az idő.

jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%

G***i munka miatt hogy allandoan munkaba kell jarni emaitt nincs eletkedvem

Mas meg nyer a lotton 100 ezer milliardot es visszamegy dolgozni

A kocsog rabszolga

jan. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!