Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért élvezem hogy megaláznak...

Miért élvezem hogy megaláznak és kihasználnak? Miért lettem papucs férfi?

Figyelt kérdés

jan. 27. 05:12
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Kellenek az ilyenek is azért. Valaki olyan, valaki ilyen. Alapjáraton én is szeretem csak ha túlzásokba esnek azt nem. Lehet van valami oka, de lehet nincs. Ilyen vagy és kész. Ha élvezed az a lényeg.
jan. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom így bántak veled a szüleid, ezért a tudatalattid ezt dekódolja szeretetnek és törődésnek. Hasonló kattanásom van nekem is, ezért gondolom így. Az eszemmel tudom, hogy nem kellene élveznem a bántást és az eszemmel nem is élevezem! De ezt a testem és a tudatalattim nem "tudja", ők így lettek beprogramozva és most már ez van. Kicsit tudathasadásos állapot, dehát ezzel jár(hat) a gyermekkori abúzus sajnos.
jan. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is így bánnak, alapvetően alárendelem magam mindenkinek, iszonyat idiótának lettem nevelve.

Ennyit is ért az életem.

Örök hálám érte a rokonaimnak...

Csak én mondjuk nem élvezem, hanem utána borzalmas ideges leszek.

Hiába vagyok 188cm, 100 kiló, egy idő után mindenki idiótának kezel, és ugráltat.

Tegnap egy 60 körüli nyanya beszélt hozzám olyan stílusban az OTP-ben, hogy utána majdnem felrobbantam.

Csak utalni akartam, köszöntem udvariasan, ennyi.

Ez felidegesítette.....

jan. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben a jot keresed, a kiutakat reményeket.
jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves szavakat!
jan. 27. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Normális génekkel rendelkező ember nem ezt érzi.
jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 Én tök megvédenélek. :) Szeretem az embereket ráébreszteni arra, amikor f.szok. :D A bankos mamának mondhattad volna, hogy "Volna kedves normálisan beszélni velem? Nem adtam okot az ellenkezőjére." - ha meg tovább hepciáskodik, akkor "Rendben, kérem hívja ide a főnökét..."
jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!