Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a nagy...

Miért van az, hogy a nagy darab (úgy értve, hogy magas izmos, vaskos- többnyire jól kinéző, egészségesnek tűnő) férfiak között nagyon sok a viselkedés defektes? Pl. Többnyire nem kedvesek, durvák, vagy szimplán buták...

Figyelt kérdés

Lehet ennek olyan háttere, hogy pl a nagy test olyan hormont termel, ami ilyen nem szimpatikus belső tulajdonságokat okoz bennük, vagy miért van ez így?

Persze vannak kivételek.

De sok közülük tuti valamilyen negatív belső tulajdonsággal bír, ami elrontja a férfias külsejüket. Egyik csatornán most néztem éppen egy megtörtént sztorit, hogy egy férfi kinyírta a saját szüleit. Az is ilyen 190 magas,izmos,férfias debella volt...


febr. 2. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Megfordítanám a kérdést. Miért kezdenek el a durva férfiak ennyire testépíteni? Gondolom a túlkompenzálás miatt, anyu/apu nem szerette őket, na majd ők megmutatják, milyen erősek.
febr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Amit az első írt, annak van értelme. Egyébként ez szimplán egy negatív sztereotípia. Nemrég tescoban véletlen nekimentem egy óriási nagy darab embernek a sorok között. Gondoltam, ez most leüt, de nagyon kedvesen még ő kért elnézést és félreállt, hogy el tudjak menni a kosarammal.
febr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Seila ***** válasza:
29%

Azért mert születésüktől fogva csak a testük építésével voltak elfoglalva, így nem jutott idő a tanulásra, kulturált viselkedésre stb.

A testük lebutította saját magukat.

febr. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem feltétlen egy jó családból származnak, így nincs jó minta. A társadalom, de már a gyerekkorban is mindenki gondolom elnézte a f*ságait, így megtanulta, hogy "Nekem mindent lehet". A sok szakember sem tud/tudott velük mit kezdeni.
febr. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, én ezt pont fordítva vettem észre. A nagydarab férfiak türelmesebbek és kedvesebbek, a kicsik meg folyamat idegbetegek és csaholnak, mint a csivavák.
febr. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én nem így tapasztaltam eddig az életben, mint 5.

Pl ismerek kettőt, akik közül mindegyik tök ápolt, férfias külsejű, jól kinéző, de az egyik, bár nyelvtanilag helyes mondatokat alkot, csak mondjuk írásban keveri a hosszú-rövid betűket, annyira primitív szegény, hogy minden jó szándék ellenére többször félre kell néznem reflexből pofát vágni, ha vele beszélek. A másik jól ír, csak vontatottan beszél, mint - nem bántásból írom, csak tényként- Frank Einstein. És ő is szegény nagyon buta. Ráadásul humorérzékük is csapnivaló. Pedig szerintem tök jól néznek ki a külsejüket alaul véve.

De, ha belegondolok, sok jó' nőnek egy csomószor van, hogy csúnya, vagy/és nem túl férfias külsejű férje/barátja van....

febr. 2. 06:46
 7/14 A kérdező kommentje:

És ez sem véletlen...



Amúgy az, akit láttam a megtörtént szülőgyilkosos eset bemutatóban, már gyerekként puszta kézzel kinyírt madarakat... Meg nem sok érzelmet mutatott, pedig az anyja szerette, mindent megtett érte...


Szerintem ő spec pszichopata.

febr. 2. 06:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Én meg nagydarab/gyúrósokból mind ilyen halál kiegyensúlyozott, békés palikat ismertem.

Más faszi már rég lila fejjel őrjöngve ugrott volna neki, a "nagydarab" meg csak mosolygott, és atyaian lerendezte a figurát, hogy mindenki csak lesett. Jobb esetben...


És ahogy 5 írja, ez rá minden esetben a kedvenc videóm:


https://www.youtube.com/shorts/NRCv43Hc3Yk

febr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én sajn nem.

Távolabbi nagydb ismerősöknek is van defektjük'.

Ahogy a tvs sgereplők között is nézzük... Hááát, nem egy tűnik min. pszichésen kontaktnak.

Amúgy valszeg félreérted 8 azt, hogy én nem nagyobb részt fizikailag értem a durvaságukat, hanem hogy érzelmeikben, témáikban, humorérzékükben, vagy/és pszichés területen durvák, vagy simán csak buták.

Tuti, van vmi élettani, hormonális oka is ennek a vonalnak...

febr. 2. 07:56
 10/14 A kérdező kommentje:
Szereplők', nem sgereplők... :)
febr. 2. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!