Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor itt válaszolsz, ügyelsz...

Amikor itt válaszolsz, ügyelsz, hogy ne legyél sértő/bántó?

Figyelt kérdés

Sokfélék vagyunk, sokféle stílusban kommunikálunk. Én hiszek abban, hogy ellenvéleméynezni is lehet korrekt hangnemben, de sok esetben látom ennek ellenkezőjét.


Te hová sorolod magad?


febr. 3. 11:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Teljes mértékben.
febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Igyekszem kulturált módon írni, de nem mindig sikerül.
febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
33%

Legkevésbé sem.

Ez az oldal (anonimitás) lényege.

Normál esetben, soha senki nem fogja az igazat a szemedbe mondani. Itt a kőkemény igazságot kapod, és ez szerintem nagyon jó dolog. Még ha sokszor fáj is.

febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, sosem az igazság fáj, hanem a stílus, ahogy azt közlik. Ellenvéleményt is lehet kulturált, korrekt hangnemben is közölni. Én mindig abból indulok ki, hogy aki rendben van saját magával, az nem bántja a másik embert, csak az az bántja a másikat, csak az rombol, aki nincs rendben magával.

És mondom: az igazság nem fáj. Az ellendésgesdi fáj(hat).

febr. 3. 11:55
 5/29 anonim ***** válasza:
60%
Nem, pont ez az oldal használata tett bunkóvá
febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
91%

#3

"Itt a kőkemény igazságot kapod, és ez szerintem nagyon jó dolog."


Az igazságot ki lehet mondani, de nem egy bunkó paraszt módjára.

febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%
nem.
febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%
Normálisan szoktam indítani, de ki lehet és ki is szoktak hozni a sodromból. Olyankor nem fogom vissza magam.
febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Legtöbbször próbálok még a bunkó stílusra is normálisan válaszolni. Akivel így nem lehet kommunikálni, azzal máshogy sem érdemes, úgyhogy rövidre zárom a beszélgetést.
febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
20%

Én bunkó közönséges vagyok mindenkinek a szemébe mondom az igazat, és nem leszek soha kedves. Akkor nem vesznek komolyan.


Ha sérti őket már maga a tálalás, na akkor volt hasznos a segítségem.

Aki érzékeny és sértődös, az nem tud érvényesülni az életben. Az ilyeneket el fogják taposni.

febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!