Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy olykor az...

Miért van, hogy olykor az ember másképpen cselekszik, mint amit szóban mond? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Valaki kifejtette nekem, hogy mennyire nem szimpatikus neki a közösségi média, alig várja hogy elvégezze a főiskolát, utána azonnal törli magát. Addig az évfolyamtársakkal történő kapcsolattartás, anyagok küldése-megosztása stb miatt nem teheti meg.

Ötvenes illetőről van szó és ezt jópárszor jelentette ki, valamint hogy neki a személyes kommunikáció sokkal fontosabb, mint a közösségi oldalon való személytelen.

Ennek már jópár éve, hogy lediplomázott.

Nagyon aktív a közösségi oldalon, én hiába írok neki e-mail-t, nem válaszol, pedig elmondása alapján ő ezt a fajta kommunikációt preferálja.

Jópár embertől hallottam már ezt a "ha ez lesz/az lesz, megszűntetem véglegesen a profilomat, mert elegem van", én pedig szeretnék kommunikálni velük és mégis, fontosabb a közösségi média, választ nem kapok...



febr. 4. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Azert mert vagy lesz*rja vagy valami kozbejon. Igazabol ilyen egyszeru. Ha valamit akarsz, arra lesz idod, olyan nincs, hogy soha nincs idod valamire amit szeretnel.
febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A konkrét kérdésre is érdekelne válasz, nemcsak úgy általánosságban.
febr. 4. 13:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint a kérdésben szereplő leírásra gondolok.
febr. 4. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:

A konkret kerdes meg nem passzol a leirassal.. csak utolag olavstam el komment utan.


De kb. ugyanaz a valaszom, idezlek


"Nagyon aktív a közösségi oldalon, én hiába írok neki e-mail-t, nem válaszol, pedig elmondása alapján ő ezt a fajta kommunikációt preferálja."


"ópár embertől hallottam már ezt a "ha ez lesz/az lesz, megszűntetem véglegesen a profilomat, mert elegem van", én pedig szeretnék kommunikálni velük és mégis, fontosabb a közösségi média, választ nem kapok..."


Nem akar idot szanni rad, vagy amire te szeretned, es lesz*r teged vagy mindkettot. Egy embernek ismetlem, arra lesz ideje, amire akarja, hogy legyen. Nincs olyan, hogy "jaj nincs idom" vagy pedig passzivan lesz*rva kerulgeti.

febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak szeretni olyan lenni, amilyennek beállítja magát, de túl gyenge hozzá.
febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, előtte szűklátókörűen gondolkodott a Facebook-ról, aztán látta, hogy azért vannak benne jó dolgok is, és pusztán ott ragadt. Vagy lehet, hogy több olyan ember került be az életébe, akikkel csak neten tudja a kapcsolatot tartani, különféle közösségi média platformokon, aztán közben barátkozott meg a netes kapcsolattartással. Az emberek változnak, ahogy a véleményük is, amint többet megtudnak mindenféle dologról.


Az viszont gyakori jelenség, hogy visszaírni alig írnak az emberek, de közben aktívan posztolnak, hozzászólogatnak dolgokhoz; az ilyenek vagy nem kíváncsiak a másikra általában, vagy inkább másra összpontosítják az idejük, energiájuk.

febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!