Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakran értek úgy haza hogy...

Gyakran értek úgy haza hogy nagyon kell pisilni? Csak velem volt ilyen?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy olyan időszakom amikor nagyon gyakran értem úgy haza hogy már a buszon, vagy az ajtóban majdnem bepisiltem, aztán gyorsan ledobtam a táskám és a kabátom, és rohantam a wc-re, aztán percekig pisiltem. Amikor nyári táborból vagy iskolából értem haza, ez nagyon sokszor előfordult. Ez normális? Veletek is volt ilyen?


(Ui: már szinte egyáltalán nem történik meg, mert nagyon keveset iszok)


16/L


febr. 4. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
A pisilés normális. Napi 5-6x kellene. Igyál, vagy megpusztulsz.
febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
természetes, van, hogy semmi bajom nincsen aztán amikor már otthon vagyok alig bírom tartani.
febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Szolovjov ***** válasza:
81%
Elég gyakran. Kivéve ha műszak végén még a gyárban elmegyek a wc-re. Egyszer még iskolás koromban hazafelé gyalogolva az utcán nem bírtam tovább és a nadrágba ment mind.
febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Fétis?
febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Van, hogy kuláznom is nagyon kell főleg ha összezabáltam mindent előtte.
febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#4 es, nem, nem fétis. Miért lenne az?
febr. 4. 19:07
 7/16 Seila ***** válasza:
100%
Lehet kicsit szorongsz, feszült vagy az emberek közt amikor nem vagy otthon és hazafelé már megkönnyebbülsz, meglazulnak az izmok, így hirtelen pisilned kell, amit egész nap visszatartott a stressz.
febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Keress plázát stb fás parkot ott ereszd ki ....
febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Senior Séf ***** válasza:
76%
Most, 65 fölött, sajnos egyre gyakrabban. A rosseb ezt a prosztatát!
febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én azt sem tudom kivárni, hogy a táskát vagy a kabátot levegyem. Ahogy belépek az ajtón, rohanok a wc-be, ha egy pillanatra megállnék, odapisilnék. Ráadádul amikor a barátod kis gonosz és direkt lassan nyitja ki az ajtót vagy a liftben elkezdi hogy pspspss.
febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!