Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire gyakran jártok...

Ti mennyire gyakran jártok részegen haza és mennyire szúrnak le érte? (15-19 évesek)

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok,kb minden 7végén elmegyek barátaimmal kocsmába vagy házibuliba és kb havonta 1x fordul elő hogy részegen megyek haza,többi alkalommal teljesen normálisan tudom tartani magam,és nem is hányok.

Viszont mikor részeg vagyok másnap reggel anyám sírva üvöltözik velem hogy miattam nem tud aludni és semmirekellő vagyok ami rettentően idegesít mert rendszeresen eljárok iskolába,nem lógok és teszem a kötelességeimet.Volt olyan is hogy kiszívta a nyakam egy lány egy buliban és anyám azon toporzékolt hogy mondjam el hogy ki volt az...


Másnál is van ilyen?


2016. dec. 23. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem visszafoghatnád magad.

Persze, jó buli. Hogy mész haza? Visznek, vagy részegen hazavergődsz?

De lehet csak azért írom ezt, mert még nem voltam részeg. (amire nem mellesleg büszke vagyok)

16/L

2016. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Van. Egy szülő mindig aggódik, ezt könyveld el, nem te tehetsz róla, és a kötelességeid sem tudják az aggódását elfedni, mert a jó szülő aggódik, ez nem tudatos nála, kész, pont :)

Én mindig azon dilemmáztam, hogy vajon észrevették-e, hogy milyen állapotban mentem haza, és amikor másnap a szemük elé kerültem, nem tudtam, hogy mit tudnak, de ami a nagyobb baj, hogy én semmit nem tudtam. És akkor megkérdezték, hogy na, mi volt tegnap, én meg mondtam, hogy áá, nem sok, semmi extra nem történt, szar volt a buli, hazajöttem, lefeküdtem. Nem is voltál berúgva? Á, dehogy, tudjátok...

AKKORMIAFSZTKERESETT A KESZTYŰD A FŐZELÉKBE, MEGMONDTAM, HOGY NEM ESZEL LÁBOSBÓL... stb stb, én meg hujjujuj, baj van, Houston...

Szóval másnál is van ilyen.

2016. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1#

Általában nincsen gond a hazamenetellel,tudom tartani magam és akkor még tök lazán hazasétálok,addig levegőzök egyet,bemegyek letusolok és alszok max enyhe hányigerem van de az hamar múlik.


Olyan meg összesen 1x volt hogy annyira részeg voltam hogy nem találtam a kulcslyukba,de akkor hazahoztak.


Nem szoktam tudatlanságig inni magam.

2016. dec. 23. 12:02
 4/18 A kérdező kommentje:

#2


Megnyugtató,köszi :D

2016. dec. 23. 12:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Még sose mentem haza részegen, mondjuk ivászatos programokra se járkálok túl gyakran, szóval nem tudom a szüleim mit szólnának hozzá:D Szerintem ha egyszer véletlenül mégis megtörténne nem hiszem hogy nagyon elhordanának, de ha rendszeres lenne, akkor nem örülnének az biztos.
2016. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt: 19l
2016. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is értem már haza későn, és volt hogy "buliból" jövet. Viszont még ilyenkor is vagyok annyira öntudatomnál, hogy nem hangoskodok és zavarom azt aki aludna..


Nem tudom mit kell vergődni éjszaka hazajövet azzal, hogy még tusolsz is annyira ráér reggel. 19/F

2016. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért tusolok le mert nem igazán tusom elviselni magamon a tömény dohány meg piaszagot de én se mindig tusolok.
2016. dec. 23. 12:13
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Egy 15 éves gyereket normális szülő eleve nem enged kocsmába, buliba.

Egy nagyobb gyerektől is túlzás a heti ivászat. Normális ember nemcsak így tud szórakozni. Ez nagyon szánalmas, undorító.

2016. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Én hétvégente elég gyakran járok haza részegen, de mindig úgy oldom meg hogy a szüleim már alszanak. Sosem láttak részegen de tudnak róla hogy milyen állapotban szoktam hazamenni.

17f

2016. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!