Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legdurvább álmod?

Mi volt a legdurvább álmod?

Figyelt kérdés
dec. 29. 19:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
41%

Volt egy ami kereszténységgel kapcsolatos-ezt nem írom le. Győzelem volt a lényege ill. üzenete az álomnak-be is következett. Többet erről nem írok.


A másik: az összes eddig elhunyt halott rokonom, családtagom egy asztalnál ült az édesanyám házában. 3 nap ra az álom után az édesanyám majdnem meghalt, szó szerint. Még aznap mindenki előtt éjjel a Dél-Pestibe kézrátétellel kellett imádkoznom érte. Túlélte a helyzetet.

dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
*majdnem meghalt, hátsó-fali infarktus
dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Kitana. ***** válasza:
87%

Bevertem egy nőnek a fejét a gyereke előtt, de férfi voltam az álomban, talán az apja, nem tudom már. A nő elájult vagy meghalt, fogalmam sincs, pár hete álmodtam, felébredtem és néztem ki a fejemből, hogy ez meg mi a szar volt. Pláne, hogy nincsenek általában agresszív gondolataim, ilyen tartalmakat se nagyon fogyasztok, max néha nyilván elém kerül 1-1 cikk ilyen témában, de nem szoktam elolvasni sem őket.

Szoktam néha furcsa dolgokat álmodni, amiben van sebesülés, vér, de azok nem szoktak ilyen felkavaróak lenni, meg azok általában random hülyeségek, pl mikor levágtam a kezemet és anyám csak annyit mondott, hogy most nem ér rá kórházba vinni, várjam meg, míg befejezi amit csinál, úgyhogy elmentem gyalog, addig meg szikszalaggal visszaragasztottam :DD De ez túl élethű volt az ilyen hülyeségekhez képest, csak a helyszín volt álomszerű, a szituáció nem.

dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%
*eddig=addig, az álom után még ketten meghaltak de azok 1-2 évre rá.
dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz egyet kiemelni, mostanában folyamatosan vannak rémálmaim. De általában akkor amikor megszunnyadok és jön egy rémálom, de kb ilyen 10-15 perc múlva fel is ébredek, de olyan érzés, mintha órák teltek volna el.
dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem durva, de kedvenc visszatérő álom, hogy zuhanok ki egy erkélyről, és földet érés előtt, mindig összerázkódom az ágyban, és felkelek.
dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket szültem körúlöttem anya tesok csak épp a gxerek egy nagx lány volt, és szóltam mindenkinek hogy ö nem lehet a gyerekem mert nem újszülött, aztán mindenki anya tesom orvosok mosolyogva magyarázták hogy biztos vmi sokk miatt nem ismerem meg a gyerekem es teljesen egy debilnek nézett mindenki én meg kezdtem pqnikolni hogy akkor elrabolhatták a kicsit? Es mindenki fedezi? A pánikban meg mégjobban úgy beszéltek velem mimt vmi őrülttel meg lesajnálva és akadályozni akartak a szülőágyon hogy rohanjak keresni. Merthát most szültem mit akarok én rohangálni.


Valami lázálmom volt. Mert akkor álmodok ilyeneket mikor lázasan alszom nátha van vagy bármi.


Máskor meg légcsőgyulladàsom volt nem kaptam levegőt a valósagban sem. De ez álommal kezdődött azt álmodtam hogy fuldoklom kórházban vagyok alig bírtam kinyögnyi hogy segitsenek mert nem kapok levegőt, erre vmi asszisztens kedvesen közli hogy most élesztettük újra, ilyenkor természetes a fulladás, nyugodjak meg!

Na aztán kiengedtek a kórházból, javult vmi, mentem a sötét utcákon de megint nem kaptam levegöt és azon gondolkodtam hogy ezt viszont már nem fogom tudni túlélni az biztos, kit hívjak fel utoljára akit utoljára hallok. És hívtam az exem. Aztán filmszakadás mert felébredtem.

Felebredtem arra hogy Valóban nem kapok levegőte köhögni se tudok! Alig bírtam magamhoz térni. Aztán mentem orvoshoz.

dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
*és azóta valahol olvastam is hogy akiket újraélesztenek azoknál tényleg van fulladásos tünet! Szóval igaz volt amit álmomban mondott az asszisztens..rémisztő..
dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

2017 10 15 óta:

273-szor változtam yautjává az álmomban.

15-ször protossá.

29-szer cybertronivá.

33-szer sárkánnyá.

51-szer meg valami egyéb mágikus / sci=fi / sima lénnyé.

(igen, vezetem...)


Na, ezek s az ehhez hasonló agymenések nálam normálisak.


Volt már a falunk határában egy rejtett város.

Dimenziókapu a sulis padom alatt, ami akkor valami erdei házban volt.

A kémia tanárom a 2 falu határában magyarázta a leckét.

Voltak egypárszor különböző parazitás űrlény fertőzések.

Stb.



De számomra a legfurább az volt, amikor megtanultam logaritmálással körmöt festeni.


Azt a mai napig nem értem, hogy hogy van, pedig az álmomban olyan logikusnak tűnt. :D

dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Holland nyelvű call centerben dolgozom, egyszer azt álmodtam, hogy hív az ügyfél egy nyomtató-problémával. Úgy keltem fel, hogy a párom rázogatta a vállam, hogy miért beszélek hollndul az éjszaka közepén, totál megijedt, azt hitte megszállt valami démon. Azóta is emlegeti.
dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!