Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyton hazudozó emberrel mit...

Folyton hazudozó emberrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem sokmindent, de mégis?

Baba születéséig férjemet nem kaptam hazugságon, sőt jobb embert nem is kívánhattam volna magam mellé.

Megszületett a gyerek, kezdődött a nőzés, egy kiszemeltnek engem hordott el mindennek, hogy pasizok stb (volt alkalmam sajnos olvasni)...

Jó, kapott egy esélyt, nyilván bizalom megcsappant.


Nem sokkal később már szinte mindenben hazudni kezdett, hamar kiderült a titkos viszonya is, a szerető azt hiszi alkoholproblémáim vannak.


Elhagytam őt, könyörgött, továbbra is tartott a viszonya. Végül feladta és a csajjal maradt.


Mindig mondom, hogy jöjjön a gyerekhez, vigye a gyereket, egyezzünk meg. Vigye anyukájához, had lássa a gyereket ő is. Határozat még nincsen róla, de a sztenderd 2 hétvége látogatást szeretnénk bevezetni, ámbár nagyon rugalmas vagyok.


Mint kiderült, anyukája úgy tudja, hogy nem engedem hozzá a babát.


Megkêrtem a férjemet, hogy fejezze be végre a hazudozást, mert nem lesz jó vége.

Szereti a gyerket egyébként, szerintem nem így kêpzelte el ezt a családosdi dolgot, de ezt szerintem játszmázás nélkül is lehetne.


febr. 6. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Az előtt kell szembesíteni, akinek hazudik. Te tisztázhatod a valóságot, ő pedig magyarázkodhat. Próbálj olyan helyzetet teremteni, hogy ha egyszerűen letagadja az egészet, akkor is legyen valami alátámasztható dolog.
febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, az anyukája nem nagyon hiszi el, hogy az egyetlen pici fia ezt csinálja. Megêrzésből írtam rá most is, nyilván a gyerkének hisz.
febr. 6. 19:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Após volt az egyetlen, aki megkeresett miután elköltöztem, hogy mi az én álláspontom. Ledöbbent teljesen, hogy ő teljesen máshogy tudja a történteket. Nagyon mérges lett és mondta, hogy beszél a fia fejével.
febr. 6. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el átállni arra, hogy lehetőleg mindent írásban beszéltek meg, vagy a fontosabb dolgokat írásban is megerősítitek egymás felé. Bármikor jól jöhet bizonyítékként és önvédelemként is. Normál esetben nem lenne rá szükség, de egy hazug, aljas ember nem a te érdekeidet fogja nézni.
febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4, igen már írásban teszem, a szüleivel is.
febr. 6. 19:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Az új nőt is becsapja, amikor babával kapcsolatban találkozunk, ölelgetni, csókolgatni próbál. De közli, hogy szeretik egymást.
febr. 6. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyám szokott állandóan olyan szavakat a számba adni, amik soha nem hangzottak el, illetve amikor számon kérem rajta, hogy ő miért nem tartja magát a korábbi ígéretéhez, akkor "nem emlékszik" arra, hogy ő ilyet mondott. Amikor elborul az agya, akkor messengeren szokta rámönteni a szarságait, de aztán kitörli a saját üzeneteit. Ekkor szoktam rá arra, hogy folyamatosan csinálom a screenshotokat a beszélgetéseinkről, hogy később ne tudjon letagadni semmit. Gerinctelen az ilyen ember, valahogy te is próbáld meg bebiztosítani magad.
febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!