Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit készít munkába enni?Elő...

Ki mit készít munkába enni?Előző nap megcsinálod?

Figyelt kérdés
febr. 7. 05:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megveszem a munkahelyen. Régen főzőcskéztem, de így egyszerűbb.
febr. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Főtt kaját a melóhelyen nem eszek, szendvicsezek (amit ott készítek el, van rá idő) meg a közeli pékségben veszek valamit. Hozzátenném, hogy nem hétfő-péntek dolgozok, hanem folyamatos műszakban, tehát belefér egy-egy nap "rendes" étel nélkül.
febr. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En mindent otthonról hozok. Egyrészt itt semmilyen lehetőség nincs vásárolni, másrészt ha lenne se engedhetném meg magamnak, mert jóval drágább lenne.
febr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Èn pl nemeszek munkàn soha max egy egy gyümölcs ès kèsz

Nagyon kajakòmàs vagyok így ha belaknàk akkor 90%hogy elpilledek így melòn kv tea gyümi

febr. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én az iroda környéki kantinokban szoktam ebédet venni. Ritkán főzök otthon.
febr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor nem adtak kaját a melóhelyen, szendvicset vittem és este otthon volt meleg kaja. Vagy kefirt kiflivel, néha kimentem a pékségbe venni vmit.
febr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindig otthon előre elkeszítem általában 2-3 napra és kiadagolom. Mindig ugyan annyit szoktam minden napra késziteni és figyelem azt is, hogy mennyi kalória, fehérje és szénhidrát van benne. Így nekem az nem is opció, hogy valahol esetleg megvegyem a készételt. (Bár egyre több helyen vannak feltűntetve ezek a dolgok, de a minőség megkérdőjelezhető.)
febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket ilyen nagyon unatkozó emberek írhatják ki, akik már tényleg nem tudnak mit kezdeni unalmukban. 😄
febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8, én arra tippelnék, hogy lehet a kérdező nem főz és az egyik rokon beszólt neki emiatt és így szeretné tudni, hogy ez tényleg ciki-e vagy más sem visz be főtt kaját.
febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző nap este megfőzök, igen. Nem bonyi kajákat, mert nem este 8ig akarok a konyhában állni.
febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!