Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Illene erre reagáljak?

Illene erre reagáljak?

Figyelt kérdés
5-ös válaszoló vagyok és 11-es (mármint a kérdező) hozzászólására érvényes a kérés https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

febr. 7. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell. Mindegyikőtök leírta, amit hozzá akart fűzni.
febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsa a nem reagálás, de kezdegetem értegetni.
febr. 13. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Új vagy még az oldalon? 🙂 Rá fogsz érezni, nyugi. Főleg, ha sok általad is megválaszolt kérdésre érkezik új válasz, vagy leragadsz egynél és a többi háttérbe szorul. Ez ilyen. Itt nincs köszönés, elköszönés, nem kell stresszelni, hogy visszaírj-e vagy sem. Kötetlen.
febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok új, de én az emberekhez szoktam hozzá és az embereknek van egy természetes viselkedésük. Ezen az oldalon akkor "nem emberek" válaszolgatnak meg kérdezgetnek - az esetek többségében.
febr. 15. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy van egyfajta morál az oldalon, viszont ez az anomitással jár, tehát maga az oldal formálja ilyenné az embert. Itt az volt az eredeti cél, hogy az ember a kérdésére választ kapjon.
febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, értem, de kialakul egyfajta kommunikáció, hiszen kér választ, adnak, akkor egyfajta minimális kommunikációs működHETNE. Itt nevezetesen én vagyok az, aki nem reagált vissza (többek között 1-es hozzászólása miatt), de más esetekben is már felmerült ez, hogy ki hogyan gondolkozik erről az oldalról és hogyan kellene szemlélni. Anonimak vagyunk (mármint a többségünk), de ez nem jelentené azt, hogy sokszor reagálás nélkül távozzunk mind kérdező, mind válaszoló részéről mikor érezni lehet, hogy nincs befejezve a téma.
febr. 15. 23:18
 7/7 anonim ***** válasza:

"működHETNE"


Itt a lényeg. Lehetne arról órákig beszélni, hogy mit hogyan kéne itt az oldalon, de értelme nem sok van. Lassan 20 éves, anonim és ingyenes. Nagyjából ugyanazok az arcok vannak fixen az oldalon, évek óta. Kb kihalásos alapon megy ez itt. A kérdések döntő többsége a pontozás, szintlépés, toplista miatt születik meg, tehát kamu. Rengetegen használnak több fiókot, egymást hergelik, itt vezetik le a feszkót. Szokták mondani, hogy vagy megszoksz, vagy megszöksz. Ha ennyire a szíveden viseled, hogy itt nem olyan a kommunikáció, mint ahogy neked lenne szimpatikus, akkor egész egyszerűen nem neked való ez az oldal.

febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!