Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt én érzem csak?

Ezt én érzem csak?

Figyelt kérdés

Sokszor éreztem már azt, főleg a párkapcsolatok terén, hogyha a párom durván, csúnyán szól hozzám vagy esetleg megbánt, akkor fizikailag fáj a szívem. Olyan érzés a szívem körül, mintha kihűlne hirtelen. Nem tudom jobban megfogalmazni.

Ti éreztétek ezt? Mi ennek az oka? 23L


febr. 7. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Igen, elveszett a bizalmam iranta
febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt ilyen amikor nagyon megbántott egy olyan ember akit szerettem. De őszintén nem tudom, hogy mi a mögöttes biológiai magyarázat. Bár én inkább ilyen szúró fájdalomnak írnám le. Hasonló mint amikor nagyon sokat futsz és az oldalad fáj, csak itt a mellkasnál jelentkezett hasonló tünet.
febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Nekem akkor volt, mikor nagyon szerelmes voltam, és kis időre más városban kellett lennünk. Mikor rá gondoltam, fizikailag fájdalmat éreztem a szívemben, mintha szét akarna szakadni. Akkor jutott eszembe, biztos nem véletlen az a mondás, hogy megszakad a szíve.

Te is azért érzed ezt, mert nagyon szereted, kötődsz hozzá.

febr. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!