Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy egy 5-ös skálán...

Mennyire vagy egy 5-ös skálán társasági ember?

Figyelt kérdés

febr. 9. 21:44
A kérdező szavazást indított:
5: Maximálisan társasági ember vagyok
4: Inkább társasági ember vagyok.
3: Közepesen vagyok társasági ember
2: Inkább zárkózott vagyok
1: Teljesen zárkózott vagyok.
66 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos itt ritka az egészséges szociális életet élő ember. Ez rendesen meglátszik a sok degenerált válaszokon.
febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha tudni szeretnéd ki a zarkozottsag megtestesitoje emberi formájában itt vagyok én.
febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
100%
2. Nagyon levés barátom van, velük szívesen mozdulok ki de amúgy nem. Igazából ha az edzéseimet meg tudnám oldani itthonról, képes lennék egy hétig nem kimenni a lakásból.
febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
70%
*kevés
febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kitana. ***** válasza:
92%
Közepesen, szívesen barátkozom, de sokkal több igényem van egyedül ellenni az itthoni dolgaimmal, mint folyton valakivel lógni, minden hobbim olyan amit egyedül szeretek csinálni, viszont ha kimozdulok akkor nem vagyok zárkózott, ha új arc van a társaságban, kíváncsi vagyok rá meg magamról is szeretek szövegelni, ha olyan a társaság, akikkel jóban akarok lenni. (Szóval pl munkahelyen nem szoktam csak úgy, csak ha olyanok a kollégák, hogy baráti viszonyt is el tudok velük képzelni, nem csak munkatársit.)
febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
#1a te valaszodon is látszik.
febr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igénylem a társaságot, szeretek beszélgetni, a munkám is olyan, hogy sok emberrel találkozom és sokat beszélgetek velük. Viszont ugyanígy igenyem van arra is, hogy egyedül, saját magammal legyek, imádom azokat a napokat, amikor hétköznap éppen nem dolgozom, és itthon lehetek teljesen egyedül.
febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Olyan 2,5-3

Igazából teljesen függ a hangulatomtól, van amikor örülök, ha társaságban vagyok, van amikor meg inkább csak idegesítenek, de persze nagyban függ a társaságtól

febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Én nagyon társasági ember vagyok, könnyen szóba elegyedem bárkivel, órákon át tudok dumálni bármiről bárkivel. Szeretik is a társaságom. Én is szívesen vagyok emberek között, felpörget, felvidít. Csak sajnos az extrovertáltság mellé szuperérzékeny is vagyok, és gyakran teljesen lemerít a sok duma, a sok inger, a sok új ember. De amúgy sosem bánom meg utólag, ha hosszabb ideig társaságban voltam, viszont olyan sokszor előfordul, hogy legalább egy napba telik utána kipihenni a dolgot. Erre meg nincs mindig lehetőségem, olyankor szoktam magam mentálisan rettentően fáradtnak érezni.
febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Közepesen. Van igényem társaságra, szeretek emberek közt lenni, de nagyobb csoportban nem érzem túl komfortosan magam, főleg, ha nem ismerem őket kellően, vagy régóta. Nem szokásom beszélgetést kezdeményezni, barátoktól eltekintve, mégis sokszor megesik, hogy boltban, busznál tőlem kérnek segítséget, és a végére kellemes beszélgetés kerekedik belőle.

Ha nagyobb volumenű, vagy hosszabb programon, eseményen veszek részt, ahol sok interakcióm van másokkal, akkor elég sokszor előfordul, hogy lemerülök mentálisan a végére, és utána órákig kicsit egyedül kell lennem, hogy feltöltődjek. Arra is volt már példa, hogy kimentem egy jó 10 percre a levegőre (nem cigizni), mikor már sok lett, és újult erővel folytattam utána, mikor visszaértem.

febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!