Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Iskola igazgatóhelyettes...

Iskola igazgatóhelyettes nőnek van köze ilyenekbe?

Figyelt kérdés

igazgatóhelyettes hölgy azt mondta: "békülj ki a családoddal, ne legyél makacs kisfiam.."


mert ugye össze vagyok veszve édesanyámmal, és apukámhoz költöztem. mert anyukám rossz dolgokat csinált.. és persze anyai nagyi meg anyum szidott az igazgatóhelyettes nő előtt mikor találkoztak valahol a boltban vagy nemtudom hol (ismerik

egymást régóta)


én meg azt feleltem az igazgatóhelyettesnek: nézze kedves igazgatónő, elnézést hogy ezt mondom de önnek az égvilágon semmi köze nincs az én családi életemhez ez magán ügy, privátszféra.. és aztmondta az igazgatóhelyettes nő hogy igen is van köze mivel egy diák vagyok...


18/F vagyok, Májusban leszek 19.


febr. 10. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
10 adjunk hálát annak aki dolgozik azért, hogy legyen mit enni, hogy legyen telefonod, interneted, lakásod. ettől függetlenül. az hogy mi történt az ő dolguk, de el lehet rendezni és az a helyes út.
febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%

11


Úgy látom az értő olvasás nem megy. Az, hogy egy gyereknek van mit ennie, van tető a feje fölött, stb, az nem kiváltság, hanem ALAP.

Nem kell hálásnak lennie azért, mert az anyja felnevelte. Ha nem csinálta volna, az nem a kérdezőnek lett volna rossz. Ő ment volna az apjához vagy más rokonhoz. Az anyjának lett volna rosz. Mehetett volna 1-5 évre a börtönbe.


És jóban lenni sem kötelező mindenkivel. Függetlenül attól, hogy ki kinek a kije.

febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12 nem értek egyet, de elfogadom az álláspontod.
febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%

"Nem kell hálásnak lennie azért, mert az anyja felnevelte. Ha nem csinálta volna, ... Az anyjának lett volna rosz. Mehetett volna 1-5 évre a börtönbe."

Akkor te lehetsz hálás az anyjának, hogy felnevelte őt, mert máskülönben a te adófizetői pénzedből kellett volna őt felnevelnie az államnak, az anyját meg a börtönben etetni 1-5 évig...

febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!