Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másoknál is az asszony /...

Másoknál is az asszony / feleség / lányotok vagy más női családtag a sminkes szemetét arclemosós pamacsait eü betétjeit nyitott kukában bűzölögteti a lakásba vagy a hálószobába? Mihez lehet ezzel kezdeni "gyenge" férfiként?

Figyelt kérdés

febr. 11. 14:41
1 2
 1/15 Metionin ***** válasza:
95%
Párom rendszeresen panaszkodott a húgára emiatt, amíg együtt kellett lakniuk. Nekem szerencsére nem volt ilyen problémám, nő vagyok de eszembe se jutna a betéteket nyitott kukában érlelni. A sminkes szeméttel nem tudom mi a gond, annak nincs szaga (legalábbis amit én használok, az elvan a fürdőszobai kukában míg meg nem telik) de a betét érthető. Első lépés szólni nekik, második berakni a cuccost olyan helyre, ahol őt is nagyon zavarja, hátha akkor leesik, hogy bűzlik és ki kéne vinni. Szerintem ez orbitális ciki, hogy egy felnőtt nőnek emiatt szólni kell, mert magától nem érzi/letojja a szagot.
febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ezeknek sincs elvileg "szaga" meg a kukazsák is "illatosított"

Mi a baj vele?


Ránézel az összetételre és meglátod!

Vegyszer mind! Oldószerek, adalékok stb.


Nem a friss levegőbe valóak amiket az ember órákon keresztül belélegez...


Az orvos meg nem tudja mi baja az embernek meg mitől...

febr. 11. 15:01
 3/15 A kérdező kommentje:

Nameg még ha a fürdőszobába lene a kuka, de az ágy mellett van!!!

Meg a szekrénybe is gyűjtögeti ezeket az elhazsnált pamacsokat zárt térbe...

febr. 11. 15:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben nem lennék "gyenge" férfi.
febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ezeket a nagyon káros sminkes vegyszereket felkenik az arcukra. Szerinted ha az arcukon (orr elég közel van akkor hozzá) nem okoz problémát, akkor majd a kukában fog? Nem vagy gyenge férfi csak elég hülye. De a használt betét teljesen érthető hogy zavar, annak van egy elég rossz szaga, azért nyugodtan szólj és mondd meg neki hogy ez nem illő és elég hanyag magatartásra vall
febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nameg a kukában ezek a gőzök keverednek is egyéb anyagokkal..
febr. 11. 15:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 A belélegzésről volt szó, miért innám meg? :D

Az meg hogy a kukában mivel keveredik azt meg inkább hagyjuk xd Úgy beszélsz mint valami vegyész, de sorra írod a hülyeségeket. A kukába vélhetően semmi veszélyes hulladékot nem dobsz. A sok étel maradék pedig nem fog neked semmilyen veszélyes gázzá változni ami ha keveredik valami smink lemosóval akkor kirohad tőle a tüdőd, max büdös lesz.

febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De mit mond, amikor rákérdeztem, miért nem vesz a fürdőbe egy ezerötszáz forintos kis kukát ezeknek? A hálóban mossa le a sminkjét?
febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ma beleesett a kukábajába valami csavar az azstalról amit meg se találtam... Az öt perc kutakodás után úgy kapart a torkom, majd meg pusztulok még most is, pedig nem bagózok meg ő se.


Ez a tipikus mint amikor beszívja az ember a nitrót amikor fest valamit!

febr. 11. 15:25
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Sztem hipochonder vagy. Nincs olyan sminktermek, aminek olyan eros lenne a kiparolgasa, h rendes torokkaparast okozzon.
febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!