Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irigykednek az olyanokra?

Miért irigykednek az olyanokra?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre itt gyakorin, hogy az olyan fiatalokra egyesek irigykednek, és gúnyos megjegyyzéseket tesznek pl mamahoteles, elősködő stb

akik a szüleikkel laknak és a szüleik eltartják őket.


Most gondoljunk már bele , nem könnyű ebben a világban felnőtté válni , főleg ha valakinek vannak szociális problémái, példaul szociális fóbia , szorongásos zavarok stb.


Mi ez a rossz hozzáállás egyes emberektől?


febr. 12. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A gyakorizok frusztralt prolik tobbsegukben.
febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne vedd ezt annyira komolyan.


Eleve ezen az oldal a többsége egy totál átlagos ember, aki feljön ide levezetni a frusztrációt azzal, hogy okoskodik, meg beleköt másokba.


A másik meg az, hogy pofázásban világbajnokok a magyarok. Amíg másokat kell kritizálni, fölényeskedni kell, minden rendben, a gyakorlatban egy rakás szerencsétlenség a többség.

febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak mindenféle skatulyázások. Nyilván a mamahotelezés nem azoknak szól, akik kómában otthon fekszenek és az anyjuk ápolja (ismerek ilyet), hanem azokat, akik semmit nem tesznek magukért, eltartatják magukat a szüleikkel, és rinyálnak, hogy nincs barátnőjük, és milyen szemetek a csajok, hogy nekik gazdag pasik kellenek.


Képzeld, én is az anyámmal élek. Özvegy, siket, idős, demens... igen, volt már, hogy elesett, akkor nem tud segítséget kérni, és kell, hogy időnként ránézzek, hogy ne hagyja el magát...


Ha máshol élnék, akkor konkrétan már rég halott lenne.


De nem is nyafogok.


A mamahotel kifejezésben elég sok dolog benne van, nem csak az, hogy a szüleidnél laksz, hanem hogy semmit nem adsz bele, talán nem is dolgozol, de még csak ki sem veszed a részed a házimunkából.


Ami pedig a szoc. szorongást illeti, kérdés, hogy mit tesz az illető azért, hogy változtasson rajta? Az otthonüléssel csak erősíti. Pont az ingerekkel lehet legyőzni, ill. terápia és sok egyéb kell hozzá, szóval keményen meg kell dolgozni azért, hogy ezt legyőzze, de ha csak otthon játszik a gépen, netán piál, attól jobb nem lesz, az a szánalmasság alja, nem csoda, hogy annak nem lesz barátnője, miért, mit is várhatna a barátnője, vele is ezt csinálja? Egy egészséges nő nem akar a pasijának az anyukája lenni.

febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez a társadalmi utálkozás mindenért mindenkire kb. 2006 óta indult el.

Oda eredeztethető a társadalom "jótékony" ugatása.

febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem láttam valakit irigykedni a mamahotelra. Ezt úgy mondom, hogy jelenleg áamenetileg én is mamahoteles vagyok. Igaz, 22 éves vagyok, nem 32.
febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Irigykedésről egyébként szó sincs, inkább megvetésről van szó.

Tudod, semmirekellő, ingyenélő ember. Szerinted aki önállóan életképtelen, azt bárki is irigyli?! Eléggé gáz az ítélőképességed. :D

febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valami létezik, nem lesz automatikusan jó és támogatandó
febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!