Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen sorscsapás?

Figyelt kérdés

Nem lelem örömem semmiben.

Régebben futottam de már eü okból nem tudok, orvoshoz nem jutok el . Szerettem volna epoxy gyantás vállalkozást csinálni de annyian vannak már hogy nem jutnék vevőhöz. Plüssre is szerettem volna feliratot vasalni de ebből is dugig van a piac.

Régebben sokat olvastam de már nem találok számomra érdekes könyveket,se telefonon se játékot semmi.

Habba tortán hogy párommal 3 éve vagyunk együtt kb le se xar. Bele van bolondulva a telefonba. Autó motor stb hozzám nem akar érni. Ha szólok kb 2 nap kezdődik minden. A habnak a habja hogy teli vagyok adóssággal Magyarországon nem találok munkát se.


Nem tudom mit tegyek, mit csináljak. Ami érdekelne ahhoz pénzem nincs.



febr. 12. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem kezdj el önismerettel foglalkozni, olvass önismerettel kapcsolatos könyveket olvasni. Vállalj el kezdetnek akármilyen szar állást, törleszd az adósságod.


Gondold esetleg át, hogy a párod hobbijába be tudsz-e kapcsolódni, akkor lenne talán téma köztetek.


Esetleg keress magadnak hobbit, lehetőleg olyat, amihez társak is kellenek, közössége van, akkor nem éreznéd magad annyira egyedül.


Menj pszichológushoz. Esetleg próbálj beszélni a pároddal, valami rendszert kialakítani, hogy tegyetek valamit a kapcsolatotokért, mert ez így nem oké, és kérdezd meg őt is, hogy ez miért van, ill. akar-e ezen változtatni, szeret-e egyáltalán téged... Ha már nem, akkor nyelni kell egyet, és átgondolni a jövődet, jövőtöket.

Az időt kár pazarolni, mert nem leszel fiatalabb.

febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Szóval egy kicsit el kellene beszélgetnetek a terveitekről, a jövőképetekről, ha eddig még nem volt ilyen, az érzéseitekről, szükségleteitekről, mert ha így folytatjátok, akkor nem lesz jobb. És addig kell ezt tisztázni, ameddig nem figyel be a baba, mert ha születik egy gyerek, akkor már három gyerek lesz egy lakásban.
febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!