Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet fontos valakinek,...

Miért lehet fontos valakinek, hogy egy barátjának milyen autója van?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben cseréltem le a BMW-m egy Suzukira az olcsóbb fenntarthatóság reményében. Pár barátom viszont szóvá tette, hogy nem vagyok normális, meg eddig én voltam a "BMW-s ismerős". Most gondolom a körükben elvesztettem ezt a titulusomat, és megromlott a kapcsolatunk is. Nem keresnek, nem válaszolnak. Én úgy gondolom, hogy az ilyen "barátok" jobb is, ha nincsenek, viszont azt nem értem, hogy miért egy autó márkájáról ítélnek meg egy embert. Több, mint 10 évnyi barátság után engem ez érdekesen érintett, viszont abból a szempontból nem bánom, hogy most valóban megismertem őket, hogy milyen emberek.

febr. 13. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy 10 év barátság után valaki nem válaszol az üzenetekre szimplán azért, mert lecserélted az autód. Egészen biztos, hogy ennek valami más oka is van, főleg, ha több emberről van szó.
febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajna van egy olyan társadalmi réteg, ami valóban így gondolkodik.
febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
pfú, azok max bmw-s haverként tekintettek rád.
febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Számomra jelentéktelen ki alatt milyen autó van, mert a személyiséget preferálom.


Voltak, akik autójukkal akartak bevágódni nálam, de amikor szembesültek a rideg igazsággal, hogy számomra jelentéktelen tárgy, ami 4 kerégen gurul semmi több... Nos eléggé csúnyán viselkedtek, csakmert nem dicsérgettem stb.


A bmv - sek többsége pedig kifejezetten jellemtelen személyiségek.

febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Tipikus pasis farokméregetés..
febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a baratok rendelkeznek sajat, bmw kaliberu autoval, vagy te voltal a tarsasag egyik soforje?
febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt se tudom, melyik barátomnak milyen autója van, max a színét.
febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Kitalálom: a barátaidnak egytől-egyig BMW-je van, 20 centis farka, az ágyban olyanok, mint az oroszlán, vagy a vadcsődör és topmodell csajuk van, akiknek babaarca és szilikon csöcsei vannak....
febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
cool story bro
febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egészen biztos, hogy ennek valami más oka is van, főleg, ha több emberről van szó."


Szerintem is más oka van, gyanús hogy nem ez az első BMW-t cseréltem Suzukira és azóta nem tartanak embernek sztori.

febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!