Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen város melletti...

Az ilyen város melletti faluban lakóknak az miért jó hogy hajnalban kell mindenhova bejárni a gyereket is cűgölni?

Figyelt kérdés

És még jogsi sincs nem is akarnak, kocsi sem.

Gyakran mamahotelesek is. A szulokkel élnek aztán övék a ház aztán ott is maradnak abban.


És miért pont ez a réteg a normálisabb családcentrikus?



febr. 20. 06:12
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
85%
Te nagyon korlátolt vagy.
febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
87%

Tehát akkor nem vagytok egy szellemi szinten. Engedd el. Az, hogy aranyos, kedves, baromi kevés egy kapcsolathoz.

Az meg, hogy nem találsz városban part… ha ennyire senkivel nem működik, akkor valószínűleg benned van a hiba. Vagy azért, mert rossz embereket választasz vagy azért, mert veled nem stimmel valami. Ezen kene gondolkozni.

febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Azt tervezgeti velem hogy de jó lesz velem főzni es mennyire más is úgy neki mint egyedul meg majd együtt filmezunk(hatalmas tévéje van- ellenben én az osszes eddigi kapcsolatomban tv nélkul éltem mert mindig annyi minden volt hogy aludni se volt idő soha. Munja aztán haverok barátok szórakozás vendégek jottek vagy mi mentunk minden nap zajlott az élet vagy esténként beszélgettunk szexeltunk. Tv je talán egyetlen kapcsolatomban se volt még soha senkinek de bele se fért volna az életbe mikor így is alvasra is alig jutott sokszor idő)


Úgy azt pedzegettem is neki hogy én nem vagyok tv-s, de azt teagálta hogy azért neha megnéznék vele vmit nem? Most erre mit írnék? Irtam hogy aha ed kész.(bizto marhára érdekelni fog a tv meg filmek ha eddig se èrdekelt..)

febr. 20. 08:53
 24/50 A kérdező kommentje:
Es nem csak azt pedzegettem neki hogy nem vagyok tv-s, de azt is megemlitettem hogy konyhatündér sem! En hozok/rendelek egy menut es meg van oldva..
febr. 20. 08:57
 25/50 anonim válasza:
100%
Te milyen falukban jártál, hogy azt hiszed ez a norma ott? Faluban élünk, van ugyan jogsink, két autó is. Nincs csirke, se semmi 🤷🏼‍♀️. Kályha füst/szag sem, mert kazán van (ahogy az itteni házak döntő többségében, külön kazánházban). De van gáz, villanyfütés is, az sem ritka, a házak nagyrészébe bevan vezetve a gáz 😅. A kert más, azt csinálni kell, ami nálunk kimerül a fűnyírásban, meg a virágoskertben. Van iskola, óvoda, bölcsöde. Orvos, patika is. A szomszéd városi kórház 15perc kocsival (a város felénk eső részén van), pedig nincs 3000 lakosa a falunak. Persze, munkalehetőség több van a városokban, de nem csak gyári munka létezik, a falusiak közt is vannak akik tanultak valami szakmát és abban dolgoznak, sőt diplomások is 🤷🏼‍♀️. Már ritka falun is, hogy csirkét vágnak, a legtöbb helyen maximum kutya, macska van, haszonállat alig. Szóval nagyon elvagy tévedve arról, milyen egy falu, ott sem csak olyan emberek élnek akik csirkét vágnak meg veteményest művelnek és bent a kályhával fűtenek, hogy ne fagyjanak meg és nyelik a füstöt.
febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
85%

Értem. Szóval veled minden rendben van, a többi 4 milliárd férfi meg idióta. Valós. Mondom ezt nőként :D

Ezek után nem csodálkozom, hogy nem jön össze normális férfi. Te sem vagy százas. Minden és mindneki hibás, te maga vagy a tökéletesség mintaszobra. 🤡

febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
87%

Én senkinek nem mondom,hogy hajkurássza a csirkét.Rajtunk kívűl itt se sokan csinálják,de megenni mindenki megenné.Neked az az élet,hogy mindennap menni kell valahova,mert utálsz lenni.Mi is szoktunk,csak van életünk is.Most azért ne aludjak,mert bulika van minden nap?Akkor inkább végig kefélek minden délutánt,már bocsi.Te főzni utalsz,én meg az ehetetlen rendelt ételt utálom.És itt se főzünk mindennap.Egy menü áraból már inkább veszek fülbevalót,könyvet,akármit.

A városi nem eszik?Ahányszor bemegyek a boltba a városközpontban,tele van.

Neked csak elvárásod van,de adni nem akarsz semmit.Lusta vagy,semmi se jó,lenézel mindenkit.Nem csak a kaja rendelésből,meg a folyamatos vendegeskedésből áll az élet.

febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem jött be a pasi, oké, akkor lapozz tovább. Mit kell ebből ilyen falusi eletet degradalo hiszticunamit csinálni? Ne tevezzel, ne főzzél, senki se kényszerít rá.
febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Átvitt ertelemben értettem a csirkehajkurászást. De ezeknek tenyleg a kaja meg a ház az éltük meg a pluszmunka túlóra maszekmelo meg a fával fűtés.

Amugy szinte csak városi exeim vannak de volt falusi is. Meg nyilván más se tinikorban 15 évesen találja meg a nagyőt.

A szakitások is megesnek.

Ettol nem en vagyok a korlátolt meg amiket itt osszehordanak.



Azerr nehéz továbblapozni mert annyira erzelmes aranyos es csak én vagyok nem csajozik nem tarskerezik tovabb mert velem ismerkedik.

Ilyet hol az istenbe lehet találni mégegyet?

20 masik szexre hivogat a párja mellett.

Az ember lánya már örülhet ha van egy normális a szennytengerben a neten.

Es azok általában mind videki falusiak. 99%.

febr. 20. 09:30
 30/50 A kérdező kommentje:
*életük
febr. 20. 09:31
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!