Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen város melletti...

Az ilyen város melletti faluban lakóknak az miért jó hogy hajnalban kell mindenhova bejárni a gyereket is cűgölni?

Figyelt kérdés

És még jogsi sincs nem is akarnak, kocsi sem.

Gyakran mamahotelesek is. A szulokkel élnek aztán övék a ház aztán ott is maradnak abban.


És miért pont ez a réteg a normálisabb családcentrikus?



febr. 20. 06:12
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
🤷‍♀️
febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

Hazamenni se lenne kedvem ha a főzés meg a tv vàrna. inkább en is akár 16 óráznék is akkor, csak ne kelljen hazamenni.

Mindeközben ő meg arról álmodozik mikor alszunk már összebújva, meg egy rakat romantikus dolgot szeretne, még cukin tervezget álmodozik már mindenről és az anyuka és anyai szeretet anya gyerek kötelék, a jóság szívmelegség amikről ír, ahogy hiányzik neki az anyukája is, hát a családi kötelékek is, ahogy a vidékiek szeretni tudnak, nekem kicsit szomorú is elengedni. De nekem ez nem menne, hogy hazamegyek es 2.műszak kezdődik egy csirkével. Szabalyosan menekülnék otthonról. szerelem ide vagy oda.

febr. 20. 10:09
 33/50 anonim ***** válasza:
61%
Én megértelek kérdező, engem is kiver a víz ettől az életmódtól, de elég sok családos ember él városban, az iskolák is tele vannak, úgyhogy nem reménytelen az ismerkedés városban sem.
febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

A csalados emberek a neten lógnak es engem hívnak "kekszelni"

Es ja lemennek ők is a boltba kenyérér' téll'eg

febr. 20. 10:22
 35/50 A kérdező kommentje:

A gyerekem osztályában meg talán egy szulőpár van, akik nem váltak el. Tehát 30 gyerekbol 1nek vannak nem elvàlt szülei. (Az is kisebbségi sztem.de ezt csak zárojelben irom)


Oviskorában még nagyobb volt az arány. Akkor még volt remény a tarsadalomban a szememben🤣

febr. 20. 10:24
 36/50 anonim ***** válasza:
87%
Sejtésem szerint te is elváltál, nem?
febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
87%
Nem bántani akarkak,de elviselhetetlen személyiseged van.
febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
89%
Valóban nagyon irritáló vagy kérdező, borzongat a tudat, hogy gyereket is nevelsz.
febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Nem váltam el. Apuka meghalt.

Amugy nem nekem van sz.r személyiségem hanem a pasiknak a neten. Nem győzöm szórni kifelé az alját. Ezért is van az hogy ha csaknegy normális van azt fáj elengedni is. Különben nem is gondolkodnék rajta.

febr. 20. 10:40
 40/50 A kérdező kommentje:

Mellesleg soha nem volt még olyan párom sem aki ellett nekem az életemnek a konyhának kellett lennie meg a háznak. Minőségi időt töltöttünk egyutt mindig, a gyerekem is azt kap. És egy apa helyett is helyett is helyt állok. Az anyagi biztonságtol kezdve a csaladi biztonsagon át a gyermek fejlődéséhez mindent én teremtek meg egyedul. Ahogy azr is hogy neki lesz jogsija kocsija is lakása is.


Nem engem kell itt sz.ranyázni.

febr. 20. 10:45
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!