Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen város melletti...

Az ilyen város melletti faluban lakóknak az miért jó hogy hajnalban kell mindenhova bejárni a gyereket is cűgölni?

Figyelt kérdés

És még jogsi sincs nem is akarnak, kocsi sem.

Gyakran mamahotelesek is. A szulokkel élnek aztán övék a ház aztán ott is maradnak abban.


És miért pont ez a réteg a normálisabb családcentrikus?



febr. 20. 06:12
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

És még kisikolásan is már bőven jobb korektebb egyenesebb de helyesebb kispasi is mint a felnott ferfiak.

Szaladni fognak utána a csajok:)


De tanítom arra is hogy ne tróger nőket szedjen majd fel. Válogasson.(férfi tanácsok helyett is én vagyok neki)

febr. 20. 10:49
 42/50 anonim válasza:
87%

Falun élünk a férjemmel és a gyerekekkel. Képzeld, most tanulok vezetni mert a fővárosban belső kerületben őrültség lett volna autót fenntartani ezért nem vezettem közel 15 évig, pedig van jogsim. Az agglomerációból (ahol élünk) autopalyan pedig gyorsabb bejutni a budapesti munkahelyre mint amikor a városi dugóban kell araszolni reggelente vagy átszállni legalább 2x.

A többi hülyeségre nem írok semmit, amit falun elő emberekről írtál. Semmi alapja nincs, túl sokat nézted a Mi kis falunkat.

febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Képzeld én meg csak azt japom az ilyenektől hogy azt magyarázzák miért nem kell kocsi. Beidézhetném ezt a pasit is. Még nekem kéne kellemetlenül is érezni magam ez miatt, hogy nálam alap.
febr. 20. 12:37
 44/50 A kérdező kommentje:
Ja meg a kocsiról a kérdések a gyk-n. Itt is azokat szidják állandóan, akik kocsi nélkül nem tudnak létezni. Vagy akik fontosnak tartják. Ez is sokat tükröz azért "férfiakról".
febr. 20. 12:47
 45/50 anonim ***** válasza:
32%

Jó akkor most az arcodból szépen visszaveszel, mivel pontosan nulla jogod van számodra teljes mértékben ismeretlen embereket ilyen bicskanyitogató stílusban leugatni. Nem szégyelled magad, hogy nő, sőt édesanya létedre ömlik ki a pofádból a szenny? Igen, pofádból, mert szájon ennyi mocsok nem tud kijönni.

De mivel őszintén hiszek benne, hogy amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten, ezért én sem fogok finomkodni.

Téged valaki komolyan felcsinált? Képes volt elviselni ezt a szánalmas, gusztustalan, vadidegen embereket egy kalap alá vevő, ítélkező, moslék természetedet?

Nos, szomorú, hogy elhunyt az illető, már csak azért is, mert így megszűnt a lehetőség, hogy szegény gyerekedet normális ember nevelje fel, hiszen veled senki épeszű sem fog összeállni, ezt jól látod.

Nem fogod tudni a kis picsukádat sec-perc alatt betenni a készbe, hiába vergődsz érte veszettül. Ha nem így volna, miért is TE akarsz mindenáron az aktuális (falusi) pasika házába költözni? Miért is nem együtt akarod valakivel megteremteni az álomotthont? És még válogatsz is, hogy milyen háza van az illetőknek, hát lehánynálak legszívesebben. Bezzeg ha te nem kellesz valakinek, mert egy rosszindulatú, ráadásul gyerekes hárpia egy városi panelben (gondolom, nincs álom lakásod, ha fel sem merül, hogy ott éljetek a továbbiakban, ne máséban) senkinek nem aranyhal a SZENNYTENGERBEN, hogy téged idézzelek, akkor sipákolsz és felháborodsz, igaz?

febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
#46 tökéletesen megfogalmazta a lényeget. Nem hiszem, hogy csak nekem ismerős a kérdező stílusa... Eddig a nárcisztikus exeit istenítette de ez, hogy kiderült gyermeke is van... Korábban arról szóltak a kérdéseid, hogy üldöznek az exek, ott verik az ajtódat és te ezt hagytad a gyermeked mellett? És van képed most a vidéki, falusi férfiakat leparasztozni meg kritizálni? Tényleg hányinger vagy.
febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Itt egy másik agymenése, ugyanúgy lepontoz mindenkit (56%).

febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%
Már jó sokat megtojtak.Szetintem a vidéki parasztok le se köpnek.Csak körberöhögnek,mert egy életképtelen kis hülye p.icsa vagy.Reméljük legalább sz.opni jó tudsz,arra esetleg még jó vagy náluk.
febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Ott kellene, hogy maradjanak, a falusi iskolába kellene járatni a gyereket, ott is megtanul annyit, hogy aztán továbbtanulhasson, ha akar,ha elég okos, az a falusi iskolában is kiderül, ha pedig nem, akkor felesleges a városiba járatni. - Az a vidéki orvos is tud annyit, mint bármelyik városban dolgozó, csak ti lebecsülitek. Én a falu mellett kampányolok.
márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Falun is pont ugyan olyan emberek elnek mint varosban. En falun nottem fel es tudom hogy van a szegenytol kezdve a gazdagig mindenfele ember. Vannak gazdag vallalkozok akik siman lakhatnanak a varos elit reszen is de nekik jo falun is, van autojuk, igy siman bejutnak a varosba. Nem szemettel futenek, nem kell fat vagni mert gazfutes van, orvoshoz bemennek a varosba, bevasarolni szinten bemennek a varosba ha olyan dolgot akarnak venni ami falun nem kaphato. A rokonaik viszont ott vannak helyben a faluban, a testverek, gyerekek, szulok, stb


A mi falunkbol egyenes ut vezet a kozeli kisvarosba, 10-15 perc az ut a Tescohoz, Aldihoz a szuleim hazatol. A korhaz is max 15-20 percre van.

A gyerekeket nem kell bevinni mert van reggel tobb buszjarat es a kozepiskolak nagy resze a buszpalyaudvartol max 10 percre van.


Erdemes ezert bekoltozni a varosba? Az a haz ami 40 millio a faluban, a kozeli varosban legalabb 50 millio.

márc. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!