Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen város melletti...

Az ilyen város melletti faluban lakóknak az miért jó hogy hajnalban kell mindenhova bejárni a gyereket is cűgölni?

Figyelt kérdés

És még jogsi sincs nem is akarnak, kocsi sem.

Gyakran mamahotelesek is. A szulokkel élnek aztán övék a ház aztán ott is maradnak abban.


És miért pont ez a réteg a normálisabb családcentrikus?



febr. 20. 06:12
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
43%
Amire te gondolsz az nem családcentrikusság, hanem ingyen cseléd keresése. Vidd a háztartást, főzz minden nap, csomagolj ebédet, és lásd el a gyereket. És ha a szülei lerobbannak, akkor ápold. Cserébe felvágja a fát. Hát köszi, en remekül megvagyok a nagyvárosi férjemmel. Szabadidőnkben utazunk és nem a kertben dolgozunk. A levegő meg jobb, mint falun ahol valaki tuti szeméttel fűt.
febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Igen az anyàk az gáz. A mamahoteleseknél. Még azt is megmondják mikor mehetek ki wc re mikor nem. Vagy beleszol.abba hogy mikor moshatom a ruhákat a géppel. Merthát főzunk fát hordunk. Le se lehet ülni. Aztán a végén akkor is lustadisznó a "meny", ha az estére összeesik az ágyba is a gyereket meg el se tudta látni se az "anyós"miatt.

Alap szemlélet az hogy kocsi jogsi minek. Van vonat meg busz.

(És tobbmuszakban gyárban nem keresnek rosszul nem is ezért irtam erről 7.)

febr. 20. 08:02
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

"ilyen város melletti faluban lakóknak az miért jó hogy hajnalban kell mindenhova bejárni a gyereket is cűgölni?"

Nem jó, viszont egy átlagos családnak sokkal könnyebb nagyvároson kívül venni házat, ahol tiszta a levegő és nincs zsúfoltság. 40 nm panelben nem az igazi 4 főnek megélni.


"miért pont ez a réteg a normálisabb családcentrikus?"

Nem tudom hány ezer emberrel ismerkedtél ami alapján levontad a tanulságot, de nekem más a tapasztalatom. Városi és falusi emberek között is van normális és hülye, annyi a különbség, hogy városban a nagyobb népsűrűség miatt könnyebb megfelelő párt találni, mint ahol Julika az egyedüli egyedülálló.

febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne jó alap lenne a kocsi náluk. De nekik az alap a busz és vonat.

Meg milyen tiszta levegő? Az egesz házban a kályhaszmog van.


A csaladcentrikusságot ugy értem hogy nem találkoztam még olyan falusival aki csak szexre menne. Ellenben a városiak közt meg olyannal nem aki feleséget keresne.

febr. 20. 08:24
 15/50 A kérdező kommentje:
*ha nem lenne jó,
febr. 20. 08:25
 16/50 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, neked mi bajod van?
febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Hogy már megint olyanban futottam bele aki hiába lenne jó mindenben(cuki aranyis kedves komoly szándékai vannak szerelmes típus)mégis el kell engednem mikor örültem hogy végre már találtam a szennytengerben egy normálisat.


Mint amikor azt hiszed kifogtad az aranyhalat a mocsokból, aztán dobhatod vissza.

febr. 20. 08:36
 18/50 anonim ***** válasza:
85%
Falusiak közül is sok csak a szexre megy.Nem hiszem,hogy a városban nem találsz olyat,aki neked megfelel.Szerintem inkább menekülnek tőled.Most az a bajod,hogy más elégedett az életével?Mindenem van.Rendes kajám,ruhám,nem fázok.Az udvarom putris,mert voltak fontosabb dolgok,de egy nap alatt msjd megcsinálom.Azt hiszed érdekel ki mit mond?A városban mindenki kocsival jár?Ott délbe viszik a gyerekeket suliba?Ott nincs hülye orvos?Vegyél magadnak egy kocsit és nem kell vonatozni a Balatonra.A munkámból kifolyólag kb 1000 forintba kerül a tömegközlekedés számomra.Azért nem fogok két kocsit fenntartani,mert derogál buszocskázni.Hülye anyós városon is van.Dolgozni kell falun?A legtöbben még azt az egy nyomorult fát is kivágják,ami árnyekot adna.Lebetonozzák az udvart,aztán meg nyomatjak a klimát,és vergődnek,hogy meleg van.Ha te megélsz a gyereeddel olcsóbban,mint egy férfivel,akkor legyél magad.Nem kell főznöd se.Falun se kötelező.
febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
17-miert, mert falun el? Vagy mi vele a baj?
febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

Nem csak az hogy falun él. Az egesz falusi kúltúrája amiről szó van.


A fő témaja a kaja a meloba a reggeli a vacsora meg a főzés. Ekörül forog az egész életük.

febr. 20. 08:48
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!