Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretnék többé bunkó és...

Nem szeretnék többé bunkó és anyámat megbántó lenni. Mit tegyek, hogy legalább azt ne alázzam meg idegből akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
sajnos sokszor meg is ütöm ha ideges vagyok.

febr. 21. 11:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Anyádat ütöd te retek??
febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ha nagyon ideges vagyok néha megszoritom a karját bárkinek és volt hogy pofozkodtam is idegből.
febr. 21. 11:53
 3/27 A kérdező kommentje:
régen sokan bántottak az emberek és sok erőszakos filmet néztem sztem ettől vagyok ilyen. Világ életben mindenki alázott és tiport. Bármit tettem mindig rossz volt mindenkinek. Kezdek ezektől a sérelmektől nagyon rossz ember lenni. Félek...
febr. 21. 11:56
 4/27 A kérdező kommentje:
Suliban szó szerint minden nap terrorizáltak, ütöttek, bezártak a tesi öltözőbe az osztálytársaim. Járok szihológushoz, de nem segit.
febr. 21. 11:57
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Menj el futni, iratkozz be küzdősportra, vagy menj ki az erdőbe relaxálni. Jót fog tenni. Szívesen. 😊😊
febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Jártam sokáig boxra. Szoktam túrázni is.
febr. 21. 11:58
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
"Szihológus"... kiégtem xD
febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Jólvan tudom hogy kell le irni csak sietek. Pszichológus. Tessék.
febr. 21. 11:59
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
Az édesanyádat aki szült, soha nem ütöd meg!
febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
38%
Irány a Sztárbox!!!
febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!