Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbántottam a barátnőmet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titán201 kérdése:

Megbántottam a barátnőmet, hogyan tehetném jóvá? Vagy legalább elviselhetőbbé számára a fájdalmat

Figyelt kérdés

Egy buliban, amin ő is ott volt, megcsókoltam egy másik lányt, és nyilván ezzel megbántottam őt.

Korábban felmerült a nyitott kapcsolat téma (lassan 2 éve leszünk/lennénk együtt távkapcsolatban), ő hozta fel, akkor elvetettük. Most, a bulin, bevallottam a barátnőmnek, hogy tetszik az a másik lány, mire ő azt mondta, hogy nyugodtan megcsókolhatom. Eddig ez fel sem merült bennem, de hirtelen valamiért nagyon akartam azt a csókot, szóval megtörtént. És most a barátnőm szaruk van érzelmileg, nem beszél velem és rengeteget sír miattam.

Mit tehetnék, hogy visszanyerjem a bizalmát, vagy legalább enyhítsem a fájdalmát? Szeretem őt.

(Mielőtt olyanokat kapnék, hogy "ha szereted, akkor hogy tehettél ilyet" stb, nem, köszi, kamasz vagyok, hormonokkal töltve.)

18/F


2019. szept. 10. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Fu. Hat.

A lanynak nem kellett volna azt mondania h megteheted. Lehet h nem.tudta o maga se h ilyen szarul fogja erinteni.

Ha valoban szereted akkor hanyagoljatok ezt a nyitott kapcsolat temat.

Probald neki kimutatni h mennyire szereted, es a kesobbiekben ehhez tartsd magad.

2019. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nagy paraszt vagy barátom.

Inkább ne nyerd vissza a bizalmát.

Eleve ha szereted akkor nem kívánsz mást főleg nem csókolod meg.

Az a vicc ilyenkor hogy az ilyen konkrét igaz választ pontozzátok le de egyébként azt nem írjátok le hogy miért is? Fáj az igazság, értem én.

Ja bocs most látom ilyen választ nem kérsz. Bár a magyarázatod egy nagy kaki enyhén szólva. Attól hogy valaki kamasz nem mentesíti ha baromságot csinál. Vallald, ne mentegesd magad, hogy jajj én kamasz vagyok hormonokkal, ez csak kifogás. Attól hogy vlk kamasz tud hűséges lenni.... 18 éves vagy...gondolkodj.

2019. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

#2 vagyok

Jogos feltevés mondjuk, hogy nem kellett volna a barátnodnek ezt mondani de hát gondolhattad volna ha egy lány ezt mondja nem azért mondja hogy tedd is meg;)

2019. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

" Hormonokkal töltve ".

Az a baj hogy az agyad helyén is hormon van.

2019. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Erre se a kamasz kor,se a hormonok nem megfelelő indokok
2019. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lol, azért írtam, hogy valami értelmeset is kapjak, ne csak lebaszást, azt elintézem magamnak is. De azért köszi és kösz azoknak is, akik tanácsokat adtak.
2019. szept. 10. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Több eszed lehetne kapcsolatba mint más csajjal nyalakodni, én a csaj helyében már lapátra tettelek volna.
2019. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát de mit vársz basszus? Erre max az a tanács van hogy hagyd békén, ha egyszer megtetted újra megfogod...
2019. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!