Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le sokan mert 30...

Miért néznek le sokan mert 30 évesen nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Mindíg ezzel piszkálnak mikor lesz már kapcsolatom az elején el is viseltem de már unalmas.Alapból egy introvertált típus vagyok nem is nagyon járok sehova sem,későn érős típusnak tartom magam nem is vágyom rá egyenlőre
febr. 21. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Mert nagy baj oda lett az életed. Ha eddig nem volt valószínű hogy már nem is lesz.
febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem képesek a saját életükkel, vagy értelmesebb dolgokkal foglalkozni. Ez nem téged minősít, hanem őket.
febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Mert nem normális. De ettol még a te dolgod, ha neked így jó. (Amit kétlek, de feltételezem ezzel nyugtatod magad)
febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

#1, #3, #4:


Okostojások! Azért mert ti kapcsolatfüggők vagytok, attól még nem mindenki az, az a gáz, hogy ti nektek annyi eszetek van, hogy képesek vagytok emiatt valakit lenézni. Szálljatok már magatokba.

febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
13%
5-ös látom nagyon idegesít, hogy nem kellesz senkinek, és ezzel próbálod nyugtatni magad.
febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyok benne biztos hogy ez ok lenne a lenézésre inteligens emberek szemében, vagy hogy egyáltalán magyarázkodnod kellene a mai világban hogy miért vagy szingli vagy ha van párod akkor miért nincs még gyereked vagy adott esetben egy válás után miért nem vagy újra párkapcsolatban. Persze ha a közelebbi/távolabbi család baszkurál, akkor őket szimplán/udvariasan le kell rázni, magánügy. Sokkal nagyobb probléma tud lenni 30 évesek esetében ha nincs munkájuk és a szülők tartják el, na azon már tényleg lenne mit magyarázni.
febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

#4


Akkor sem normális ha valakinek az élete első felében nincs köze másik nemhez. És feltételezem ez nem azért van, mert mondjuk hiper ambiciózus, és a cégei meg az everest csúcstámadások miatt nincs rá ideje, hanem azért alakult így mert semmire nem vitte és senkit nem érdekel. Ezen pedig igenis változtatni kell, mert az elvesztegetett élet szomorú.

Nem gondolom magam kapcsolatfüggőnek, mielott megismertem a feleségem, két évig csak kalandjaim voltak, és egyedül éltem.

febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Okostojások! Azért mert ti kapcsolatfüggők vagytok, attól még nem mindenki az"


Okostojás! Nem mindenki kapcsolatfüggő csak azért, mert a másik egy szerencsétlen és nem tud párt találni magának ;)

febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Hát komám ha 15 éves korod óta gyúrnál most nem itt tartanál. Az egész életed az határozza meg gyúrsz e vagy sem. Ha tiszta izom lennél mint jó magam akkor meg lenne mindened. Nekem még csajozni se kell. Komám mindent elértem. Te viszont most már szerintem legyél pap. Szép hivatás az.
febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Ja, ja, kérdező, gyúrjál annyit mint Berki vagy M.Richárd, ők is "mindent elértek" és éltek boldogan amíg meg nem haltak. Az egyik ugyan a dutyiban, de amúgy mindkettő szénné kokszolta magát, hogy hamarabb elérjenek mindent mint a #9-es hozzászóló kiskoma 😂
febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!