Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért hiszik sokan hogy rossz...

Miért hiszik sokan hogy rossz életük egy csapásra boldoggá válna ha barátnőjük lenne?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom hogy szenvednek egyedül,meg nem járnak el sehova,minden rossz mert nincs barátnő.

Mitől változna bármi is az ilyeneknél ha lenne barátnő.



2021. jún. 6. 08:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez magában nem elég,de az embernek dinamikái vannak.

Enni,inni,fedél a fej fölött.

Barátnő,barátok,család rendben kell hogy legyen.

Ilyen egyszerű.

2021. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Másokról nem tudok nyilatkozni.

Én úgy ahogy boldog vagyok, egészségesek vagyunk, meg van mindenem amit pénzért meg lehet venni. Normális, számomra teljesen kielégítő életet élek. Viszont mégis magányos vagyok, mert egyedül vagyok. Oké van családom, barátok, de a párkapcsolat az hiányzik. Jó mikor az embernek van valakije. Én azok közé tartozom, akik nem az egyéjszakás kalandokat keresik, hanem a tartós kapcsolatot. Én tényleg ez a társas lény vagyok. Semmi más vágyam nincs jelenleg csak egy barátnő, amire szükségem van vagy amire vágyok jelenleg az minden más megvan.

2021. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Van akinek tényleg pontosan ennyi kell a boldogsághoz, és semmi több. Bár én nő vagyok, de én is a magánytól szenvedtem. Jöttek ki rajtam sorban a mentális betegségek, és pontosan tudtam hogy nálam a magány az oka.

Mióta lett párom, semmi bajom, boldog vagyok. Nincs is szükségem semmi másra, nem akarok mesés vagyont meg hasonló dolgokat, már nincs mire fognom hogy "majd akkor leszek boldog, ha ez és ez lesz". Egy társra vágytam, megkaptam, és rendbe jött az életem.

Mindenkinek más kell a boldogsághoz, és az ember érzi belül hogy őt személy szerint mi tenné boldoggá. Aki azt mondja hogy őt egy társ, annak én maximálisan elhiszem.

2021. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Ezek csak depresszív tévképzetek. Jó dolgokat társítanak egy vágyott, jó dologhoz. Ok-okozatot nem látják még tisztán, hiszen nincs benne tapasztalatuk. Csak azt látják, hogy aki kapcsolatban van, annak az élet jól megy. Pedig a valóság ennek a fordítottja... aki amúgy is képes jó életet teremteni magának, annak könnyebben lesz párkapcsolata is.


Ezt egyszerűen nem látják ezek az emberek... végül pedig másokat és a világot okolják, ha nem jön össze nekik a dolog. Káros nagyon az ilyen ember. Jó lenne segíteni nekik, mert elszomorító, hogy ilyen buborékba kerülhetnek... és ez még a legkisebb rossz a tévképzetek, hibás viselkedésminták, stb között. A gondolkodásmódunk alakítása nagyon rossz a társadalomban. A szülők is rosszak, és a közoktatás sem segít nagyon megértetni a társadalom működését. Nem vagyunk tisztában saját magunkkal, ami rossz.

2021. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Mert buták és tudatlanok.
2021. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Sok ember ráfixálódik valamire, és szentül hiszi, ha azt eléri, minden baja megoldódik. Párkapcsolat, autó, költözés, fogyás, stb.
2021. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Mert nagyon hiányzik nekik egy társ.
2021. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Csak simán hiányzik nekik egy társ. Képzeld már el lenne egs ember az életedbe aki foglalkozna és igazábol erdekelne teged lehet h szerelmesek is lennetek. Hiába szar a munka, hiába nincsenek barátaid hiába utálod az életed évek óta. Van egy ember akivel ha hazaersz beszelgethetsz meg minden, tudod milyen nagyszerű lenne ha minden embernek lenne egyetlenegy ilyen embere?? Nem erdekel semmi a vilagon de van egy ember aki van melletted. Ongyilkossagok aranya csokkene. 16f
2021. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Én is csak egy barátnőre vágyom. Az ember általában tudja, hogy mire van szüksége. Na nekem pont erre, hogy odabújhassak valakihez, hogy szeretkezzünk, hogy legyünk lelki társak. Borzasztó egyedül lenni egy idő után... Nem tudom meddig bírom még én is.
2021. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
9-es vagyok. Amúgy az a gáz ez a topik is alig pörög itt. Nagyon kevés kérdés van, még itt is magányosak a magányosak. :(
2021. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!