Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sokan hogyan csinálták hogy...

Sokan hogyan csinálták hogy tiniként találtak évekre barátnőt?

Figyelt kérdés
Én már rég elmúltam 20 éves is és még nem vagyok egy barátnőm sem. Olyan szomorú vagyok hogy ennyire szerencsétlen vagyok ebben. Alig van már emiatt önbizalmam mert egy lány sem akar engem megszeretni borzasztó érzés ez. Sosem tudom már meg hogy milyen a tini szerelem:(
2021. júl. 20. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem megy olyan könnyen a mai világban, mert nagyok az elvárások mind a két fél részéről. 30 évvel ezelőtt sokkal könnyebb volt. F
2021. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan mint a szerencsejáték. Vagy találsz, vagy sem olyat akit tényleg tudsz szeretni, szerelmes lenni, és mindezt viszonozva.
2021. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég mély téma - a világ átalakulásához, a virtualitáshoz van köze.


Nem vagy szerencsétlen, általános tapasztalatokat élsz meg. A legtöbb 20 körüli srác ugyanúgy nem volt még lánnyal, vagy ha lehetett volna, elrontotta/túlizgulta és nem lett belőle semmi.

2021. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24 vagyok és pár napja volt egy lány akivel még nem is jártam de már megcsalással dobott is ő szerinte! :D Nem értem a nőket, én csak szeretni akarok valakit és viszont!Már már nagyon leadok a mércén de még így se találok normálisat! 24/F
2021. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es, a mércén leadni nagy hülyeség. Így pont azt nem találod meg, aki hozzád való.
2021. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem büdös nagy szerencse volt.
2021. júl. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!