Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyaránt lehet félénk egy...

Egyaránt lehet félénk egy extrovertált és egy introvertált személyiségű ember?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki imád folyamatosan beszélgetni, állandóan emberek közt beszélgetve, tárasasági programokon, bulikban érzi jól magát. Ha nincs lehetősége ezekre rosszul érzi magát. Viszont félénk. A félénkség miatt introvertáltnak mondja magát, de csak emiatt szerintem nem introvertált, hanem határozottan extrovertált. Szerintetek így van ez?
febr. 23. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazad van. A félénkségnek semmi köze az intro-extrohoz.
febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ismerek olyat, aki nagyon szégyenlős, félénk, de társaság és programok nélkül egy percet sem bír ki.
febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A félénkség tök más, mint hogy milyen a beállítottságod. Én introvertált vagyok, de nem vagyok félénk, és tök jól érzem magamat amúgy társaságban, akkor is, ha esetleg idegenek, ha megvan a közös hang, akkor könnyen ismerkedem.

De nem igénylem annyira, mint mások, egyedül élek és rohadt jól elvagyok szociális program nélkül hetekig is, itthon kuksolva, általában mások szokták kezdeményezni a programokat, ritkábban én.

febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!