Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Használtok kamu profilt a...

Használtok kamu profilt a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi az oka?

febr. 23. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Régebben használtam.


Anno nagyon régen még tök jól el lehetett dumálni csajokkal bármiről, nem annyira számított a külső. Aztán azt vettem észre, hogy önmagam adva egyszerűen esélyem sincsen, viszont jól esett volna legalább virtuálisan azt érezni, hogy érdeklődnek irántam. Így jöttek a kamu képes profilok. Aztán azt vettem idővel észre, hogy már az sem számít, ha jól nézel ki akkor sem állnak veled szóba :D

febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Anno valasztottam magamnak iroi alnevet a fanficeim es mas torteneteim publikalasahoz. Igy regisztraltam a face-re, hogy azon a neven legyek jelen egy iroi csoportban, es mint egy altalanos rajongo. Az eredeti nevemen levo profilomba alig lepek be, ott aztan igazan semmit nem csinalok.
febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Vicces amikor válaszol az ember a kérdésre és lepontozzák :D
febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít kamu profilnak?

Ha csak az, hogy nem a saját nevemen vagyok regisztrálva, hanem fantázianéven, akkor igen, olyan van (pl. Reddit, Wikipédia vagy Insta - bár utóbbinál például meg van adva mellé a rendes nevem is).

Ha arra érted, hogy másnak is adom ki magam, na olyanom nincs, mert nem vagyok sem troll, sem retardált, sem skizofrén. Úgy értem, ha anonim is maradok, attól még emberként magamat adom, maximum ügyelek rá hogy azért ne legyek beazonosítható.

febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy saját blogom Facebookon is leginkább csak azt menedzselem, a hobbimmal kapcsolatos. Nem kamunak mondanám, de nem igazán köthető a valós profilomhoz amin meg semmit nem osztok meg. Van több ezer követőm, de az utcán elsétálnának mellettem.
febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Régen igen.

Sok csoportba léptem be és hirdettem az oldalamat.

febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvashatók a történeteid 2. válaszoló?
febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még egészen régen csináltam egy kamu profilt, mert meg szerettem volna nézni, hogy egy adott személy letiltott-e. Azóta is megvan, de nem használom.
febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, arról csekkolom azon ismerőseim profilját, akikkel nincs jó kapcsolatom, hogy hol tartanak az életben, és így biztos nem dobja be nekik az igazi profilom ismerősnek (legjobb, ha eszükbe sem jutok).

Illetve van, ahol alapból hamis adatokat adok meg, biztonsági okokból. (Pl. Skypeon, zoomon...)

febr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Még MySpacen vagy mi volt a neve 😅 Az első pasim "szerető-jelöltjeit" csekkoltam róla.
febr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!