Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet ezt bocsájtani?

Meg lehet ezt bocsájtani?

Figyelt kérdés

Van a páromnak egy exe. A nő anno a főnökével lefeküdt. Szakítottak.



Erre ez a nő mindig próbálkozik nála.


Anno szülinapi ajándékot küldött neki postán!


Tudja, hogy együtt vagyunk. A nőnek van férje.


Mindig csak röhögtünk a nőn, hogy jelöli közösségi oldalakon..


Meg viberen irogat.


Tegnap buliztunk és ittas voltam. Zenét akartam váltani a telefonján, pont akkor írt a csaj viberen.


Berágtam. Sajnos messengeren elküldtem a csajt a francba. Mindkettőnket tiltott! 🤣


Probléma megoldva.


De a párom mérges rám. Leégettem szerinte. Ciki ahogy reagáltam...


Megbocsájtható a hülyeségem?


Nagyon gáz a tettem?



febr. 24. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem gáz, helyesen cselekedtél.
febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

A párod úgy akarta lerázni, hogy nem vesz róla tudomást. Erre te meg felveszed a harcot 😂

Nem lesz hosszú életű ez a tiltás, én is jártam így, még évek múlva is irogatott, azt se zavarta, hogy már gyerekünk született.

febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Postán küldött ajándékot nem kellett volna átvenni, valamint a Viber-en nem kellett volna olvasni az üzeneteit, gondolom valamiféle reakció kellett hogy legyen az üzenetekre, ha írogatott folyamatosan, biztosan napok-hetek-hónapok-évek óta.
febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy se kell reagálni, olvasatlanul törölni mindent.

Elhiszem, hogy bosszantó, de az ilyennek elég csak egyszer visszaírni, vagy viaszaköszönni az utcán, felhívás keringőre.

Ha nagyon gonosz akarsz lenni, a férjének írni, hogy szóljon neki, szálljon le rólatok. De úgyis kimagyarázná, és annál többet írogatna utána.

febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Viber-ben üzeneteit rejtetté tenni - értesítésként se jelenik meg - aztán nem megnyitni, nem olvasni.

Ha olvassa az üzeneteket és ajándékot is elfogadta, az megerősítés hogy ismételten írogasson neki.

febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a pasid a sáros , nem neked kell pitizni .
febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!