Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem rémiszt az öregedé...

Titeket nem rémiszt az öregedés gondolata? A fiatalság elszáll és vele az önfeledt szép gyerekkori emlékek. Nem nyomasztó ez?

Figyelt kérdés
Az emberek pedig befásulnak, ahogy egyre idősödnek.. Fáradtabbak lesznek, ingerültebbek, rosszabb egészségi állapottal stb...

febr. 25. 16:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Mostanában vannak ilyen gondolataim, de ez csak pár pillanatig tart. Lehet ideje lenne elkezdenem inni...
febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Gyerekként igazából ideális esetben még dolgozni se kellett, elvileg akkor szövődnek az életreszóló barátságok, közös élmények is...
febr. 25. 16:39
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A szép gyerekkori emlékek megmaradtak.

Nem vagyok ingerültebb, sőt inkább sokkal jobban érzem magam.

Bölcsebb vagyok, nem akarok megfelelni már senkinek. Élvezem az életet, mert tisztában vagyok magammal, mit akarok és hova tartok.

febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Így hatvan felett már nem. Örülök minden napnak.😊
febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
én már most befásult és fáradt vagyok pedig mág csak 20 vagyok
febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, de barátokat sosem késő szerezni. Persze ez függ attól is mennyire vagy nyitott és közvetlen, meg ilyenek. Viszont megnehezíti a dolgot ha az ember picit introvertált, magának való.

Fene se tudja nálam miért jön elő néha amiről fentebb írtál, talán mert 45 évesen az ember akaratlanul is néha eltöpreng a mulandóságon. Hiába na, a B. oldal forog :D ezért kell sportolni, szeretni, és megtalálni a stresszoldás valamilyen formáját.

febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az ember gyerekkorában pozitív emlékeket gyűjt össze és ezt a puttonyt továbbviszi felnőttkorába is.. Ez ad neki erőt. Mondjuk én elég balfasz gyerek voltam haha...
febr. 25. 16:44
 8/24 A kérdező kommentje:
Gimnáziumban lehet életreszóló barátokat találni, utána max hobbik, vagy munkakapcsolat útján, de azok meg már nem olyan szorosak..
febr. 25. 16:45
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

"Gimnáziumban lehet életreszóló barátokat találni, "


én ott csak traumákat szereztem :/

febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ rajtad is. A barátságot ápolni kell, ennek hiányában tényleg felszínessé válik. Jómagam is azon kapom magam néha, hogy így viselkedem, nem keresem a másik társaságát, vagy ha találkozunk épp hogy felszínes dolgokról beszélünk.

Ami a gyerekkort illeti, életem legboldogabb szakasza volt, noha nem volt sok barátom. Ugyanez igaz a gimire is. Akkor azt gondoltam egy életrevaló barátságot kötöttem, de aztán közbeszólt az élet.

febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!