Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eutanázia, elfogadnád?...

Jani_a_NAGY kérdése:

Eutanázia, elfogadnád? tiltanád?

Figyelt kérdés

legtöbb országban illegális:

"Azt akarja, hogy megváltozzanak az eutanáziával kapcsolatos törvények"

Azaz

elkísérjük Kharon ladikjáig?

avagy

belelökjük a Styxbe?!



febr. 26. 22:57
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

ÉRDEKEKES KÉRDÉS MARADT KI :

EUTANÁZIA, de kinek a költségén..

ellátás, szállítás, gondozás, fertőtlenítés takarítás, elbúcsúzás szervezése, ceremónia, etc... ill. a nem kértek nélküliek költsége.. az egész jogi és eljárásjogi és hatósági keretei...

Mikor és ki fizeti?

márc. 5. 16:14
 42/52 Jégszív ***** válasza:
55%

#40.

Ismét még egyszer!

Ha tényleg csak ennyire "jóságos", mint ahogy a világban mutatja magát,

CSAK MARADJON MEG MAGÁNAK!


Mondták már, hogy igen zavaros a logikád? Jesszus, csak nem te is jehovás vagy...!?

márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

A költségek kérdése egyszerű:

Egy átlagember annyi rahedli adót befizet, hogy nyilván az államkasszából kell állni a költségeket. Ha a jelölt csak 300 bruttót keres, abból is lejön kb 100 adó (ilyen-olyan címszó alatt), és a maradék 200-ból egy hónapban vagy 50 simán lesz csak az ÁFA. 150 ezer Ft lazán ott landol az államnál.

Ha csak egyetlen évet dolgozott egész életében, az már 1 millió 800 ezer Ft.

Ne mondd már nekem, hogy ennyiből nem lehetne állni az egy főre eső Költségeket! A legalapvetőbb emberi joggal kapcsolatos döntést már ennyi pénzből is bőven lehet garantálni.

márc. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
#41: TB, biztos hallottál róla. A temetést meg most is magánzsebből kell fizetni.
márc. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Sőt, én magam számára kötelezővé is tenném!
márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Mélységesen szomorú dolognak tartom az öngyilkosságot, de ha valaki meg akar halni, miért kell ebbe törvényileg belevonni egy másik felet?

Én nem akarom magam megölni, de más kezén meg száradjon egy gyilkosság?

márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
41: én úgy vagyok vele, hogy erre szívesebben fizetném be az adómat, mint a kormánypárt tagjainak ilyen-olyan elsimlizett utazásaira, focistadionra, űrkutatási miniszterre mint pozícióra (amikor lóf...t nem csinál), olyan k9zmunkára, aminek az eredménye a helyi fideszes elöljárók házának a felújítása meg a kizárólagosan az előtte levő útszakasz felújítása, meg Lölő tárcájának tömésére tender jelszóval... vagy éppen a sok láncdohányos meg idült alkoholista tb-jére.
márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Szia Jégszív. Hol a világban a jóságos ISTEN? Meg tudnád mutatni? A hatalmas méretű bajtömeg legnagyobb részét mi emberek okozzuk egymásnak. Mondjuk csak egymásnak, meg magunknak, hogy mi csináljuk a bajok legnagyobb részét. Ha mégis ISTENre kenjük, - Aki mutasd meg hol van, - nem vagyunk normálisok. De akkor is. De akkor sem. Logika kb. 6 éves szinten, hogy nem. Bűnök elkövetése miatt ISTENt csukták börtönökbe, vagy emberek tömegét? De hát mért engedi meg az ISTEN? Nem engedi. Sőt tiltja. Foglalkozunk is vele? Aztán próbáljuk rákenni a disznóságainkat. De a Jóságos ISTEN fönn a mennyben marad makulátlanul szent, tiszta, igaz, szeretőlelkű és bánkódó, ahogy mi emberek gonoszságainkban fetrengünk, és nem akarunk hallgatni rá. Akkor most megint lehet kezdeni hazudozni és rágalmazni Őt.
márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:
40 Higgy amiben akarsz, de ne zavard az embereket
márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Szia 40-es. Engem meg az zavar, ahogy egyesek írnak. Na és. A gyakori egy fórum, mindenféle vélemény meg kell hogy férjen egymás mellett. Türelmet kell tanulnunk, és gyakorolnunk egymással szemben. De ellenvélemény jöhet, szabad.
márc. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!