Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell mindent túlbonyolít...

Miért kell mindent túlbonyolítani? Miért nehezítjük meg a saját életünket, ha élvezni is lehetne?

Figyelt kérdés

Kinek nem inge, ne vegye magára. Az élet nem egy szenvedés, nem szenvedésre születtünk. Ne nehezítsük meg a dolgunkat! Nem kell a kriptahangulat. Az élet egy vidámpark, tele újabb és újabb lehetőséggel és felfedezni való dolgokkal.

Negatív hitrendszerekkel mérgezzük magunkat, vagy megyünk bele borzalmas emberi kapcsolatokba, mesterséges emberi játszmákat gyártunk, hogy aztán drámázhassunk egy sort. Haverok, buli, Fanta- mert így is lehet élni. Éljen a szeretet! 😎😎



febr. 29. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20%

33 vagyok és ugyanígy gondolom és érzek, nem keseredik meg azért mindenki. Igen, látom, mik a gondok, vannak nekem is nehézségeim néha, de ettől függetlenül is vidám tudok maradni, mert az eddigi tapasztalatok alapján mindig minden megoldódik úgyis, szóval felesleges pazarolni az energiát a búvalbszottságra.

Amiket a 3-as írt pl, mind az élet részei a tonna adósságot leszámítva, illetve beteg gyerek alatt sem a náthát érti gondolom, de ez a kettő nem fordul elő az emberek nagy részénél, felesleges felhozni. A legtöbb ember leéli az életét valódi, súlyos gondok nélkül. Szülők halála szar, de természetes, megcsalás, kirúgás, szintén előfordulnak, aki ezektől befordul, annak szakember kell, mert nem normális reakció.

febr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
8# Ezért fontos a pozitív gondolkodás, gondolkodj mindig pozitívan és akkor automatikusan bevonzod a jó dolgokat! Én spirituális embernek tartom magam 20 évesen, sokat tapasztaltam, fejlesztem magam. Próbálom az energiaszintemet, rezgesszámomat is növelni és tökélyre fejleszteni önmagamat. A szeretet áramlása legyen veletek mindörökké. ❤️
febr. 29. 21:15
 13/13 anonim ***** válasza:
25%
Ámen.
febr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!