Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem szeretnek alkoholizál...

Akik nem szeretnek alkoholizálni azok miért nem?

Figyelt kérdés

Én például szeretem a tompaságot, az alkohol ízét (nem szeretek nassolni vagy édesseget enni) így minden felesleges kalória az alkoholra megy el.

Jó érzés ellazulni, és tudom hogy sokan nem szeretnek még enyhe ittasnak sem lenni. Ennek mi az oka? Nyilván az a normális, nem is azt kérdőjelezem meg, hogy “mi a baj velük” hanem hogy ők hogyan tudják magukat MINDIG józanul remekül érezni magukat.


márc. 1. 18:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
77%

"nagyon sok ember öngyilkos lett volna már a kudarcok miatt"

. ÉS azt el tudod mondani, hogy 12 évesen milyen kudarcokkal a hátad mögött világosodtál meg?

márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
te meg alkoholista lettél a kudarcok miatt
márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem felesleges erre bármit kommentálnunk, hiszen a kérdező még szakemberek és gyógyszeres kezelés után is az alkoholizmust élteti.


"így pedig van átmeneti megoldás naponta, ami megnyugtatja és motiválja őket"


Vicces, hogy olyan beszél átmeneti megoldásról aki már 12 éves korában ivott.


A mondatot elemezve egy szó sem igaz belőle, hiszen ez se nem megoldás, se nem átmeneti de még csak nem nem is motivál senkit. Leginkább csak konzerválja az eleve szar állapotot.

márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyébként sem bírom hamar beüt, főleg mióta cukros vagyok. A viselkedésem pedig 3 pohár után kezd megváltozni, megállni pedig nagyon nehêz. Nagyon sok kellemetlen helyzetbe kerültem emiatt az évek során, így nem iszom egyáltalán.
márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

11# Annyi volt a bajom mindössze, hogy már az óvodában szekálltak, de ezt nyilván elfelejtené az ember ha az iskolában lennének barátai, de nekem nem voltak. Olyannyira sikerült megalázni a tanároknak is, hogy örültem ha nem szekálltak egy adott nap az iskolában.


“Boldog” voltam ha nem szóltak hozzám aznap. Anyám az elejétől fogva éreztette velem, hogy ő bizony nem akart 3. gyereket.

Persze divat azt hangoztatni és kérdezgetni a sérülttől, hogy mégis mi baja lehetett X idősen, hahaha, nincsenek gáz meg villanyszámlái röhögjük ki, de én mióta rádöbbentem, hogy az emberek milyen undorítóak én próbáltam más világba belebújni.


Egy ideje cicákat fogadok örökbe és örömmel nézem ahogy boldogabban élnek nálam mint sok más “embernél”. De mivel nem vagyok hivatalos örökbefogadó, így ahogyan csak tudom saját pénzzel igyekszem megoldani, és mégis sikerül! A magam módján örülök, hogy ilyen semmirekellő vagyok, mivel van kiknek segíteni belőle, akik boldogabban élhetnek nálam. :)

márc. 1. 21:02
 16/30 anonim ***** válasza:
45%

#15: inkább az a divat, hogy divatként bagatellizálsz el jogos megközelítést.


Szándékosan nem arra kérdeztem rá, mi bajod lehetett: teljesen normális dolog, ha ebben a korban rosszul érzi magát az ember. Viszont Te kudarcokról beszélsz, miközben 12 évesen nagy kihívásokról nem lehett szó. De Te olyan kudarcokra utalsz, ami miatt mások már öngyilkosak lettek volna.


Az az igazság egy nagyon rossz stratégiát találtál a problémák kezelésére, ami idővel visszaüt.

márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem bagatellizálom, és nem ok nélkül voltam rossz passzban. Engem 6 évesen már rúgdostak és vertek az ovis társaim amit ha persze elmondtam az óvónéninek én voltam a fura. Inkább bekakiltam direkt (a mai napig rémlik) hogy hazavigyenek minél hamarabb. Iskolában még ennél is kegyetlenebbek voltak… nem akarok belegondolni!!!
márc. 1. 21:33
 18/30 anonim ***** válasza:
44%
Kegyetlenül borzadalmas íze és szaga van mindnek, továbbá nincs szükségem a hatására, és mérgezni se akarom magam.
márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
42%
Rokon az apjától örökölve a hagyományt (ha nem kell mennie sehova sem) mindenféle házi xarokkal kezdi a napot, kisüsti. Ez egy rossz minta lenne követni.
márc. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
37%

Én mostanában azért nem iszok, mert van egy másfél éves kisfiam. Márpedig ittasan sokkal nehezebb felkelni éjszaka a gyerekhez, az alkohol rontja az alvásminőséget, amiből amúgy sincs mostanában túl sok. Ha valami történne, és hirtelen be kellene menni a sürgősségire, nem tudnék vezetni. Hizlal is alkohol, amire annyira nincs szükségem, a másnapot is megnehezíti.

Néha iszok, ha el tudunk jutni valahova a párommal. De csak azért inni, mert tompának lenni jó, hát ezt meghagyom inkább nektek.

márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!