Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha azt mondanák,...

Mit tennél ha azt mondanák, hogy 100 évig visszaállítanak 20 éves korod szerinti egészségügyi állapotodba utana pedig folytatódik ahol most, de ennek az az ára amit a legtöbb amit hajlandó vagy érte meg adni? Mi lenne ez az ár?

Figyelt kérdés
márc. 2. 04:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Van egy ezresem hó végéig, de vissza kell adni.
márc. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Erre mar most megvannak a modszereim.
márc. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
2 szál cigi maradt a dobozban, az egyiket fel tudom ajánlani. Piruki.
márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%

22 vagyok, úgyhogy mínusz 2 évért nem adnék semmit. :D

Esetleg ha a 15 éves eü állapotomat kaphatnám vissza, mivel akkor még nem volt semmi baja a bokámnak, most meg egész nap fáj. (19 évesen eltörött és meg kellett műteni.) Illetve a bal kezemmel sem kínlódnék, mert tavaly sikerült egy ideget úgy megvágni, hogy a mutatóujjam azóta is zsibbad. :(

Úgyhogy a fél karomat odaadnám azért az állapotért, haha. xD

márc. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%

Most se fényes, de már akkor se volt sokkal jobb. Hosszan élni meg nem is akarok.


Mondjuk azt nem bánnám, ha nem korán lennék rákos...

márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
150 millió Forintot ajánlanék, nettó jelenértéken. De azért az jobb volna, ha én választhatnám meg a visszaállítási pont pillanatát, és akkor gyurnom se kéne mindig úgy néznék ki 😁
márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
37 leszek lassan, semmit nem változott az egészségügyi állapotom, de eszem ágában sincs 100 évig sem élni! Korán szeretnék meghalni
márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!