Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés lehet meggazdagod...

Milyen érzés lehet meggazdagodni kriptovalutàkkal?

Figyelt kérdés
Most is nagyot robbantak, már mindenki az interneten dollár milliomos. Na jó nem mindenki de állítólag sokan. mennyi igazság tartalma lehet ennek? És milyen érzés lehet? Egyszer csak be lép a tőzsdére és mondjuk ott van 2 millió dollár szerintem be sirnék. Hihetetlen érzés lehet hogy mostantól nincs semmi gondod, nincs munka, se főnök te vagy az főnök az életedben. Nem?

márc. 2. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

"Egyszer csak be lép a tőzsdére és mondjuk ott van 2 millió dollár szerintem be sirnék."


Igen, csak ehhez kell tőke is ami az átlag embernek nagyon nincs meg.


Ha pár hónappal ezelőtt vettél például 1 millió forintért akkor most van körülbelül 3 milliód. Ez szép és jó, de sok esetben ez egy lufi. Felesleges 1 millió forintja ami elveszthető pedig nincs az átlag embernek. A hozamot is nem árt nézni. Ahhoz, hogy neked ott legyen két millió dollárod legalább 200-250 millió alap tőke kell. Ami nem reális elképzelés.

márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez így van, ezért is csodálkozom hogyan gazdagszik annyi ember. Itt is az érvényesül hogy pénzből lehet pénzt csinálni.
márc. 2. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb, mint elszegényedni miattuk. Ez utóbbiból van több.
márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


Nem feltétlenül kell hatalmas tőke. Ha elkapsz egy jó coint a legelején, van hogy simán mennek 1000-2000 százalékot. És ezek rendes, értelmes valuták. Meg a shitcoinokkal is jót lehet szakítani. Nekem is volt, hogy kb 5000 forintból lett 500k-m, csak hülye voltam és nem vettem ki, most meg már egy fillért sem ér. De ez a része már inkább szerencsejáték.

márc. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint megnyerni a lottó
márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát hullámzó, amikor 50%-ot szakadt, akkor nem voltam boldog, most, hogy +40% az egyenleg, boldog vagyok. Nyilván nem dollármilliókról van szó, de azért jól esik ránézni és megállapítani, hogy végre valami pozitív is van az anyagi helyzetemben évek óta
márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!