Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akadnak ki jobban az...

Miért akadnak ki jobban az emberek egy gyerek halálán,mint mondjuk egy 20-30 éves emberén?

Figyelt kérdés
Én ilyen téren annyira egyenrangúnak tekintek mindenkit,hogy ez kicsit dühit.
márc. 3. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Egy 20-30 éves ugyan még fiatal, de jóval többet megtapasztalt, kipróbálhatott, mint egy gyerek
márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%

20-30 kozott a legszerencsetlenebbek az emberek.

0 karrier, semmi cukisag, nincs erdekesseg..

Ahogy eszrevettem 20 alattiakat es olyan 40-60 korulieket siratnak a leginkabb..

Egyik reteget, mert elotte az elet, a masik meg, mert eppen nagy esellyel tartott mar a sik fele, a fel eletet mar ledolgozta, stb...

márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Mert még azelőtt hal meg, hogy jóformán elkezdett volna élni. A másik pedig, hogy nem tud úgy vigyázni magára, mint egy felnőtt, nincs tisztában a tettei következményeivel. Nem érdemel halált még akkor sem, ha esetleg valami rosszat tett.
márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Miert akadnak ki jobban egy kutya halalan mint egy malacen?
márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%

Te ezt nem értheted.

Valószínűnek tartom, hogy egy gyermektelen vén kecske vagy. Nem fogod soha megérteni.

márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%

Egy kisgyerek halála esetén mindig hibáztatni lehet valakit: dolgozót, szülőt, egészségügyet, az egész rendszert, stb.


Ráadásul a gyerekeket az emberek (főként a felnőtt nők, akik többnyire a facebook kommenteneket írják az ilyen cikkek alá) aranyosnak, szeretnivalónak, ártatlannak tartják, így a haláluk is különösen megrázó dolognak számít.

márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Mert itt a gyerek szent
márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Mert sokan a konvenciókat követik...
márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

elegge fura ember lehetsz ha ezt nem erzed. a gyerek az artatlan, ures papir lap aki nemtehet semmirol, nem tett meg (szandekosan) rosszat, formazhato, vedtelen, tiszta szeretet es bizalom arad belöle.


Szerintem ennyi eleg nem? Mint egy huszoneves elrontott kölyök aki cigizik drogozik piazik azt hiszi ove a vilag

márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9es,olvasd el amit a kérdésben irtam,és majd rájösz,hogy miért nem érzem ezt.
márc. 3. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!