Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nosztalgiáznak néhányan...

Miért nosztalgiáznak néhányan régi katonasztorikkal? Mi az elsődleges oka ennek?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit, most ne szidjuk a sorkatonaságot, de gondoljátok meg jó alaposan és azután válasszatok a két lehetőség közül. Tehát: elsődlegesen fiatalkori önmagad jut eszedbe és ezért idézed vissza azt a korszakodat (aminek a katonaság is része volt)? Vagy esetleg neked összességében tetszett is, láttál benne jót is, bulinak fogtad fel és inkább pozitív élményeid vannak róla?
márc. 4. 14:54
A kérdező szavazást indított:
Csak azért, mert elmúlt fiatalkorukat idézik meg ezzel
Tényleg lehetnek, akik nem utálták és jó szívvel gondolnak rá vissza
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Azok gondolnak boldogan vissza, akik hatalmat s kaptak, s rendesen vissza is éltek vele.

Felfele egy kicsi nyalt, lefelé meg taposott, ahogy jól érezte.


Apám sztorijai alapján.

márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahol én voltam ott alkohol folyt meg cigi. Semmi hasznosat nem mutattak, hülyeség volt az egész.
márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert akkor még műveltek valami értelmeset az elődeink a z országépítés mellett.
márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az abszurd dolgok így utólag már viccesek. Meg olyasmi, amit a mostani fiatalok nem ismernek, tud nekik érdekes lenni.
márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmesélve nyilván érdekes, nekem is csak hallomásból vannak ilyen történetek, személy szerint örülök neki, hogy nekem kimaradt az életemből, abszolút semmi hiányérzetem nincs ezen a téren.
márc. 4. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!