Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kopasz embereknek általában...

A kopasz embereknek általában nagy önbizalmuk van?

Figyelt kérdés
Én azt figyeltem, hogy a kopaszok gyakran harsányok, macsó kiállásúak és szerintem sokan rá is játszanak. Pedig, ha azt vesszük a kopaszságban semmi pozitívum nincs, egyáltalán nem menő dolog.

márc. 4. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Hullik a hajam az ilyen hülye kérdésektől... 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
A legtöbbjüknek igen.
márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen látok összefüggést a kettő között, max részben.. Lehet csak kompenzálni akar inkább. 1-es voltam.
márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
undorító az összes
márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%

Valószínű belefáradtunk a sok hajasbaba benyőgéseitől. Amíg 60 kiló voltam, mindenki beugatott a kopaszodásom miatt.

Most jönne egy ilyen 4-es, valószínű belepaszíroznám a falba.

Mondjuk inkább vagyok kopasz, mint valami kákabélű, sunyi kis s.ggtapassz.

márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
A kopaszodó férfiak kvara gyűlölik magukat
márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Talán sok köztük az olyan, aki gyúrós "táplálékkiegészítők" miatt hullott ki a haja. Aki ilyeneket használ, az eleve olyan nagyképű, nagyzoló ember...
márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és akkor ír egy ilyen kis gizda 50 kilós majompótlék, hogy találkozzunk az oktogonon...nagy szerencséd pubi, hogy több 100km-re vagyok onnan.
márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mickey-egeres kopaszodás miatt vagyok "kopasz" 33 évesen (9mm-re nyírom, az még bőven annak tűnik) mivel még ez is elviselhetőbb mint ahogy nagyobbra nőtt állapotában kinéz. viszont önbizalmam mindig is minimális volt, így meg szinte mégkevesebb hogy a környezetemben már azért is erősen megnéznek mert a lakosság egy része azt hiszi másért vagyok az. /kisebbség gondolja fajgyűlöletnek/ nem lehet mindenkinél összekapcsolni hogy biztos hihetetlenül keménynek hiszi magát meg rosszfiú vagy bármi és ezért nincs szüksége hajra. de ez is olyan dolog ami van akinek jól áll, mint egy megcsinált stílusú frizura, van aki meg kényszerből "hordja"
márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!