Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírnák ki az emberek...

Hogy bírnák ki az emberek Facebook nélkül?

Figyelt kérdés
Vagy a többi közösségi oldal nélkül.
márc. 5. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Rengetegen ezekre rá vannak kattanva, mert meg kell szerintük mutatni a másikaknak, a világnak, hogy "Jaj, de mennyire májer vagyok én!", így ezek nélkül félkarú óriás sok ember.
márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Sok jó ember kis Facebookon is megfér.
márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy ki mire és mennyit használja:

-Aki szinte egész nap aktív és szorakozásból használja az nyilván nehezen lenne meg nélküle.

-Aki hirdetésekre, üzleti célból használja, az lehet találna más lehetőséget, de attól függ hogy az üzletét hogy befolyásolta a közösségi oldal

-Aki csak néha néha felnézett de nem nagyon volt aktív rajta annak nyilván kevésbé.

-Vannak emberek akik szinte nem vagy egyáltalán nem használják azoknak nyilván nem hiányozna.

Volt olyan idő mikor nem léteztek ilyen oldalak és még is éltek emberek.

Viszont már a mai világban valamelyes szinten mindenképpen szükség van az ilyen oldalakra.

Annak hogy léteznek ilyen oldalak számos előnyük, de sok hátrányuk is van.

márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem lenne gond, alig használom.

Gondolom a függők zakannának meg.

márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
eddig is meg voltunk nélküle, csak idő kérdése, hogy ki mikor tud....
márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ember elég jó alkalmazkodó, eleve ez kellett ahhoz, hogy évezredek árán lemásszon a fáról és idáig jusson.


Vannak sokkal súlyosabb dolgok mint a Facebook, mint a törvények, szabályok, szabályozások. Ott is megy a sírás-rívás aztán idővel mindenki megszokja azt ami van.


Ugyanez lenne az ilyen oldalakkal is.

márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Hány ilyen kérdést szeretnél még kitenni?
márc. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Nehezen. A fapados lassú mobilon használhatatlan céges levelezőben kellett kommunikálnom tegnap a munkatársaimmal a kényelmes és gyors messenger mobilapp helyett, utáltam. Kollégák nem tudták megosztani instán a munkahelyi oldalunk posztjait, stb. Szóval kellemetlen mikor lehal.


Magánéletben nem nagyon érdekel, kibírom chatelés nélkül.

márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Szünne meg végleg
márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MolotovPunk ***** válasza:
Változó ki hogy bírná ki. Valaki nehezen, valaki könnyen. Én kb 10 éve nem használok face-t és megvagyok nélküle, szóval engem komolyabban nem érdekelne a dolog.
márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!