Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamuztál már online valamilyen...

Kamuztál már online valamilyen paraméteredről? (Végzettség, súly, magasság, fizetés, stb...)

Figyelt kérdés
Mi volt az és miért szégyellted az igazságot?
márc. 7. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem kamuznék soha, nekem tényleg 34 centis az intim méretem.
márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Farokméretről szoktak :)))
márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A koromrol mert asszem akkor a tarskerre mentem fel kamu reggel a pasimat keresni..es csak húztam egyet a születési évlistán a koromat tekintve es az lett belole hogy 11 éves vagyok az adatlapom szerint.(nem is értem hogy nem blokkolt az oldal)


Aztán ahogy rámírkáltak pasik kiadtam magam "gyereknek", azt írtam hogy én barátkozom barátokat keresek(jó értelrmben véve ahogy egy gyerek), hát mindegyik pasi elkezdett velem valahogy "baratkozni", egyik se vilagosított fel hogy ez felnőtt oldal...és kb az összes levelezésem továbbíthattam volna a rendőrségre is frissiben..


1 ember nem volt akiben annyi lett volna hogy megírja egy gyereknek azt hogy nagyon nem jó helyen van hanem abberáltak közt..


Azóta még nem kamuztam parameterek kapcsán. De abbol hogy a pasim után nyomozok, amivé vált a regem, hát álmomban se hittem volna..

márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt szoktam kamuzni, hogy mindig kamuzok. Ezt azért szégyellem, mert nem kamu. 🤔
márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
74%
Nem, de nem is lenne értelme, mert sokszor kapcsolódik a kérdéshez az adott paraméter. Bár fizetésről nem szoktam sem itt sem a valóságban idegenek előtt beszélni. De pl. a magasságomról meg más méretről mi értelme kamuzni? Ekkora vagyok, kész.
márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem diplomáztam le, így nincsen meg a végzettségem (ennek ellenére szakmán belül dolgozom) ezt nem szoktam emlegetni. Fizetésem meg nem emlegetem feleslegesen, de ha szóba kerül akkor nem kamuzom, hanem nagyságrendi összeget mondok.
márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez kettős dolog:


Egyik oldalról mivel nem vagyok vonzó építettem fiatalon teljesen kamu profilt. Lehet mondani, hogy szemétség és semmi értelme, de legalább ilyen formában tudtam beszélgetni az ellenkező nemmel. Ott egyértelműen kamu volt minden.


Másik oldalról meg manapság eleve csak olyanokkal beszélgetek online, akiket offline is ismerek, így nincs miről kamuzni.

márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!