Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem elszomorító, hogy az...

Nem elszomorító, hogy az Egyesült Államok átlag embere azt se tudja, hogy mi az a Magyarország?

Figyelt kérdés
Engem néha el tud keseríteni. Hogy a hazám ennyire nem számít a külföldieknek.

márc. 7. 13:19
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
83%
Neten vannak videók ahol random embereket állítanak meg, hogy mondjanak 3 országot bizonyos betűkkel. Ezekből az jött le, hogy egy random amerikai nagyjából semmit sem ismer a saját országán kívül.
márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%

#11

Kedvencem amikor U-val nem tudnak. Egy országban aminek a neve “United….” :D szóval úgy tűnik a sajátjukat se :D

márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
25%

10 bőven.

Egy rakat olyan unios szabályokat is ránk akarnának eröltetni amik nálunk szinte alkotmány vagy gyerekellenesek. Nem nézel híreket politikát?

Olyan is volt hogy azgal zsaroltak minket hogy különben elveszik Mo jogallamiságát is.

márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
És még azt se...
márc. 7. 13:37
 15/52 anonim ***** válasza:
17%
11-es, te ismered az USA tagállamokat név szerint és egy vaktérképen be is tudnád jelölni? Na ugye...
márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Olvasok híreket de a saját véleményedre voltam kíváncsi, a saját indoklással.
márc. 7. 13:39
 17/52 anonim ***** válasza:
50%

#13

Írnál néhány konkrét példát?

márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem értem, hogy lehet annyira a mellett verni, ha a saját hazádat se ismered, mint amerikai.
márc. 7. 13:42
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez nem keserít el. Nem is érdekel. Más az oktatási rendszer, másra helyezik a hangsúlyt.

Meg azért bármelyik országban le lehet szólítani olyanokat az utcán, akik nagyon alap kérdésekre sem fognak tudni válaszolni.

Max. akkor idegesítő ha valaki totál tájékozatlan akar okoskodni pl. politikában, közéletben. Nyilván az ne formáljon véleményt egy országról, aki semmit se tud róla, még azt sem, hogy hol keresse a térképen.

márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

17#

"

Újabb vita az Európai Parlamentben a magyar jogállamiságról"



[link]



Jobban most nem temetkezem bele a cikkolvasásokba random kuldtem vmit.

márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!