Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem elszomorító, hogy az...

Nem elszomorító, hogy az Egyesült Államok átlag embere azt se tudja, hogy mi az a Magyarország?

Figyelt kérdés
Engem néha el tud keseríteni. Hogy a hazám ennyire nem számít a külföldieknek.

márc. 7. 13:19
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
88%

Engem hidegen hagy. Jobb lesz nekem, ha tudja? Nem. Rosszabb lesz? Nem. Akkor, miről beszélünk?

Alapból nem értem miért kéne alapműveltség fantázianév alatt irreleváns infókat magolnia az embereknek, amit soha nem használ az átlag egy adott közegben.

márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
62%

Miért, az nem elszomorító, hogy Magyarország átlag embere azt se tudja, mi az az Amerikai Egybesült Állatok? 🙂


Bocs, a telóm megint átírta a szavakat, de lusta voltam kijavítani. 😀

márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
40%
Egyáltalán nem elszomorító. Nehogy azt hidd, hogy az átlag magyar lakosság földrajz tudása (meg egyéb más) olyan penge ilyen oktatási rendszer mellett. :)
márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem érdekel
márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
80%
Cseppet sem érdekel, mit tud vagy gondol az USA akármelyik polgára Magyarországról, és őszintén szólva teljesen biztos vagyok benne, hogy ők az én érdektelenségem miatt egyáltalán nem keserednek el.
márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
83%
És ha te tudod Amerika államait, honnan veszed, hogy nincs olyan amerikai, aki nem tudja, hol van Mo.? :D
márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
87%
Mondok neked valamit, ami 0 pontos lesz és elbőgöd magad: a magyar megyéket nem tudnám bejelölni egy térképen, de az amerikai államokat igen. Kit mi érdekel.
márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Előfordul. Valaki se ezt, se azt nem tudja.
márc. 7. 16:42
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Szomorodjon el az, aki fel tudja sorolni a világ összes létező országát, meg tudja azt mutatni egy vaktérképen, illetve fel tudja sorolni az USA mind az 50 tagállamát.
márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy elsőre szarul hangzik, hogy a "gonosz amerikákok" azt se tudják, hogy van világ az országukon kívül, de az ő országuk önmagában kétszer akkora, mint az EU és közel akkora mint az Európai kontinens.


Ha logikusan nézzük az átlag Európai sem nagyon mozdul ki Európából, főleg nem a magyar.

márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!