Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem elszomorító, hogy az...

Nem elszomorító, hogy az Egyesült Államok átlag embere azt se tudja, hogy mi az a Magyarország?

Figyelt kérdés
Engem néha el tud keseríteni. Hogy a hazám ennyire nem számít a külföldieknek.

márc. 7. 13:19
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez inkább ilyen amcsifikázós poszt.. Amúgy meg miért lemne szomorú? Készült reprezentatív statisztika arról, hogy az amerikaiak többsége nem tudja, hol van Magyarorszag? Kérdező, te tudod, hol van Florida? Kalifornia? Colorado? Tudod mi a székhelyük?
márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
28%
Miért, te tudod mi az az Idaho vagy Utah?
márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy igen tudom. Vissza kéne olvasni, az eddigi válaszokat.
márc. 7. 13:51
 24/52 anonim ***** válasza:
45%
És akkor Magyaroszág megyéiről és székhelyeikről nem is beszéltünk, van olyan is, aki még itthon se ismeri a saját országát.
márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

És továbbra is az a kérdés, hogy elszomorít-e ez a dolog, vagy nem.

Attól nem lesztek amerikaiak, mert bevéditek.

márc. 7. 13:52
 26/52 anonim ***** válasza:
39%
Bírom, amikor a 9 milliós Magyarország osztja a 330 milliós Egyesült Államokat. Kicsit fordítva ülünk a lovon dehát ezt kis hazánkban megszokhattuk. Most utálják Amerikát, bezzeg ha Trump győz, ugye... 😏😏
márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
62%

21-22: Én is tudom és baromi nem nagy tudás ez :D

Úgy kérdezitek, mintha valami atomtudósnak kéne lenni ehhez.

Egy korábbi válaszhoz, igen, én tudom az összes európai országot, a fővárosaikat is, a miniállamokat is. És nem, ezt sem tartom nagy tudásnak.

márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Végre valaki.
márc. 7. 13:56
 29/52 anonim ***** válasza:
73%
Magyarország akkora, mint rengeteg egyszerü város az USA-ban, teljesen jelentéktelen kis államocska, a magyarokon kívül senki számára nem lényeges, nincs semmi különlegessége, ami miatt foglalkoznának vele.
márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 hollófernyiges ***** válasza:
42%

"Miért, te tudod mi az az Idaho vagy Utah?"


Más országok belső adminisztratív felosztása nem tartozik az általános műveltséghez, kötve hiszem hogy nálunk sokan fel tudnák sorolni Dánia megyéit. Más kérdés hogy El Salvador vagy Nicaragua is feladná a leckét.

márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!