Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jók a megérzéseid?

Jók a megérzéseid?

Figyelt kérdés
Hatodik érzék

márc. 7. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
*hetedik
márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Egyébként nem, nem azok... Nincs ilyen szuperképességem.
márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kísértetiesen jók. És amikor nem hallgatok rájuk, utólag mindig kiderül, hogy de, kellett volna.
márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van valamennyi megérzésem, de sajna nem hallgatok rá.
márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó, van hogy nagyon jó megérzéseim és tényleg valósak, vagy később kiderül hogy valóban úgy van, de előfordult már az is hogy nagyon téves volt. Körülbelül olyan 70-80 százalékba bejönnek a megérzéseim előbb utóbb.
márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A megérzéseim jók csak nem tudom lefordítani őket...
márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6

Komolyra fordítva ez elgondolkodtató szerintem. Hogy vannak jelzések csak nem tudjuk értelmezni őket. Később válik világossá, hogy mit is jelzett tulajdonképpen. Ezen lehet dolgozni, fejleszteni magunkat, hogy tudatosabban éljünk és jobban tudjuk hasznosítani a megérzéseinket. Jobban higgyünk benne és kevesebbet tévedjünk

márc. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen tekintetben nálam nagyon a két véglet létezik, és semmi köztes. Vagy hihetetlenül, tőpontossággal tökéletesek a megérzéseim, vagy annyira mellé lőttek, hogy az valami hihetetlen. Olyan, hogy csak félig-meddig lennének jók, nincs is.

Amikor fiatalabb voltam, szóval úgy gimi körül, tini koromban, nagyon pontosak voltak, azóta romlott sajnos a helyzet.

márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos általában igen. És sajnos (azaz nekem nem sajnos) baromi jó emberismerő vagyok.
márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!